Reklam

Tyler Boyd'dan Övgü Dolu Sözler

Geçtiğimiz sezonun talihsizlerinden Beşiktaş'ın geçen hafta renklerine bağladığı Tyler Boyd, takımıyla çalışmalara başladı. Kısa sürede takıma uyum sağladığı gözlenen yeni transfer Tyler Boyd, spor tenis muhabirlerinin sorularını yanıtlarken Beşiktaş için övgü dolu sözler kullandı.

Tyler Boyd'dan Övgü Dolu Sözler
Tyler Boyd'dan Övgü Dolu Sözler Admin
Bu içerik 312 kez okundu.
Reklam

 

Geçtiğimiz sezonun talihsizlerinden Beşiktaş'ın geçen hafta renklerine bağladığı Tyler Boyd, takımıyla çalışmalara başladı. Kısa sürede takıma uyum sağladığı gözlenen yeni transfer Tyler Boyd, spor tenis muhabirlerinin sorularını yanıtlarken Beşiktaş için övgü dolu sözler kullandı. Basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda çok güçlü bir kulübe geldiğini açıklayan Boyd, mimikleriyle de dikkat çekti.

Ricardo'dan Çok Şey Öğreneceğim

Boyd, Beşiktaş'ta başarısız oyuncuya yer olmadığını açıklarken, hedefin ise sürekli şampiyonluk olduğunu vurguladı. Sürekli gidiyor erkek tenisçi sıralamaları diye gündeme gelen Quaresma için ise tecrübeli bir oyuncu ve onu kendime örnek alacağım sözlerini kullandı. Lens ve diğer takım arkadaşlarımla uyum sağlayacağımı düşünüyorum dedi. Boyd, basına verdiği röportajda, Beşiktaş'ın çok büyük bir kulüp olduğunu, bu kulübe geldiği için çok memnun olduğunu açıkladı. Avdullah Avcı'nın çok disiplinli olduğunu ve kısa bir süre içinde ona alışabileceğini açıkladı. Hocamın verdiği görevi layıkıyla yapacağım diyen Boyd, kanat oyuncusu olduğunu ve bu mevkide daha başarılı olabileceğini söyledi. Başka kulüplerin de transfer teklifi yaptıklarını ancak Beşiktaş'ı tercih ettiği için mutlu olduğunu söyledi.

https://www.tenisterimleri.com  Acemi tenis oynayanlar için sözlük niteliğinde olan tenis terimleri web sitesi hizmete girdi. Türkiye ve Dünya tenis maçlarından haberler, yeni tenis oynamaya başlayanlar için tavsiyeler, tenis ile ilgili kelimelerin ingilizce ve türkçe anlamlarını bu sitede bulacaksınız. Uluslararası alanda ünlü olmuş bayan ve erkek tenisçi sıralamaları dahil bir çok bilgi burada.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X