Reklam

Bilgisayar'da Exper Kalitesi

Uzun yıllar önce bilgisayar alanında kurulan firmaya experservisturkiye.com sitesi üzerinden online olarak ulaşılıyor.

Bilgisayar'da Exper Kalitesi
Bilgisayar'da Exper Kalitesi Admin
Bu içerik 265 kez okundu.
Reklam

 

Uzun yıllar önce bilgisayar alanında kurulan firmaya experservisturkiye.com sitesi üzerinden online olarak ulaşılıyor. Bilgisayar, lap top, tablet ve notebook gibi elektronik cihazların Exper teknik servis  hizmetlerini devam ettiren firma, nitelikli hizmetler vermesi nedeniyle sektördeki liderliğini koruyor. Exper markasına ait olan tüm laptop, notebook, bilgisayar gibi cihazların bakım, onarım ve tamirat işlemleri Exper teknik servisi tarafından hatasız bir şekilde yapılıyor. Verilen teknik servis hizmetleri site görevlileri aracılığıyla her daim güncelleniyor.

Bir Dünya Markası

Bir dünya markası olan Exper servis Türkiye, son model ve son trend cihazların tamiri konusunda da son derece nitelikli bir hizmet sunuyor. Exper notebook servis olarak hizmet veren firma, bununla beraber satışını yapmış olduğu cihazların yedek parça temini ve aksesuar seçenekleri konusunda müşterilerine vermiş olduğu desteklerini kesinlikle esirgemiyor. Uluslararası kalitede bir hizmet sunan firma, bilgisayar ürünleri satışı konusunda uygun fiyatlarla satış yapıyor.

Hizmette Kalite

7 gün 24 saat kesintisiz erişim sağlayan site, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor. Satışını yapmış olduğu; bilgisayar, lap top, tablet ve notebook gibi cihazların satış sonrasında oluşabilecek bir arıza durumunda aktif çözümler üretiyor. Kaliteli ve satış sonrasında destek veren Exper servis Türkiye, mükemmel ötesi hizmet sunuyor. Bilgisayar konusunda uzman kişilerle çalışmalar yapan firma, kaliteli, güvenilir ve hatasız hizmet vermesi nedeniyle bilgisayar tutkunlarının vazgeçemediği ilk tercihi oluyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X