Reklam

Binalarda Isı Yalıtımı Sağlayan Dış Cephe Kaplamaları

Binaların dışarıya bakan yüzeyleri yani dış cephe kaplamaları önemlidir. Çünkü çevresel etkilere ve kullanıma bağlı olarak daima sıkıntıları göğüslemek durumundadır

Binalarda Isı Yalıtımı Sağlayan Dış Cephe Kaplamaları
Binalarda Isı Yalıtımı Sağlayan Dış Cephe Kaplamaları Admin
Bu içerik 200 kez okundu.
Reklam

 

Binaların dışarıya bakan yüzeyleri yani dış cephe kaplamaları önemlidir. Çünkü çevresel etkilere ve kullanıma bağlı olarak daima sıkıntıları göğüslemek durumundadır. Özellikle de ısı yalıtımı konusundaki konforu ön planda tutmak istiyorsanız mutlaka bina dış cephesini doğru bir şekilde ayarlamak durumundasınız. Bunun içinde henüz bina yalıtımını yapmamış ya da yaptırmaya karar vermişseniz işini bilen kaliteli ekipleri tercih etmeniz gerekiyor. Bizler Metpor Söve & Mantolama ekibi olarak her zaman şuna inandık ki bina cephesine mantolama yapılacaksa usta seçimi önemli bir konudur. Ancak bunun firmanın yalıtımda kullanmış olduğu mantolama malzemeleri de aynı öneme sahiptir.

Hangi Mantolama Firmasını Seçmeliyim?

Bu konuda bizden marka ya da firma önerisinde bulunmamızı isterseniz METPOR Söve & Mantolama ürünlerini size tavsiye edebilirim. Çünkü bu ürünlerin kaliteli ve de dayanıklı olmasının yanı sıra aynı zamanda ekonomik olduğunu da söylemek istiyorum. Mantolama, ısı yalıtımı kadar önemli konulardan bir tanesi de söve uygulamasıdır. Söve hem binanın dışarıdan estetiğini güzelleştiren hem de kapı ve pencerelerin ısı tasarrufunu tam olarak sağlamasını hedefleyen bir üründür. Bugün piyasa da pek çok modeli olduğu içinde binanızın dış cephe tasarımına ya da zevkinize göre bir tercih yapabilirsiniz. Mimar Mete YILMAZ’ ın daha önceki çalışmalarını takip edenler çok iyi bileceklerdir ki burada proje hazırlanırken yalnızca yalıtım değil aynı zamanda estetiğe de büyük önem vermiştir. Bu sayede kendi farkını da ortaya koyarak markasını ve de tecrübesini ülke sınırlarının dışına kadar taşımayı başarmıştır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X