Reklam

Sağlıklı Bilginin Yeni Adresi

İnternet ortamında ama gelir elde edebilmek için ama sadece insanlara yol gösterebilmek için bilgi paylaşımı yapan birçok site bulunmaktadır.

Sağlıklı Bilginin Yeni Adresi
Sağlıklı Bilginin Yeni Adresi Admin
Bu içerik 156 kez okundu.
Reklam

 

İnternet ortamında ama gelir elde edebilmek için ama sadece insanlara yol gösterebilmek için bilgi paylaşımı yapan birçok site bulunmaktadır. Fakat özellikle bunlar arasında işinin hakkını veren, sürekli güncellenen ve geniş kategorilerde insanlara hizmet veren platformları bulmak önemlidir. Aksi durumlarda internet ortamında yer alan bilgilerin doğruluğunu denetleyen ve arama motorlarında yaptığınız aramalarda onları üst sıralarda çıkaran herhangi bir kontrol mekanizması bulunmamaktadır. https://bilmisler.com/ 1 yılı aşkın bir süredir gönüllük esası ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Okuyucu kitlesinin her geçen gün çoğalması sonucunda ise yine ziyaretçilerinden gelen yorumları dikkate alarak kategori sayılarını da sürekli olarak arttırmaktadır. Platformda ziyaretçiler de bilgi paylaşımı yapabilirler. Bunun için ücretsiz üyelik işlemlerini tamamlamaları ve mail adreslerine gelen aktivasyon linkini tıklamaları yeterlidir.

Kaynak site üzerinde bilgi paylaşımı yapabilmeniz için üye olmanız ardından kategorisi bulunan herhangi bir konu üzerinde bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Kaynağın editör kadrosunun yaptıkları işi hassasiyetle yürütüyor olmaları nedeniyle kesinlikle yazılarınız bilgilerin doğruluğu, imla kurallarına uyulup uyulmadığının kontrolleri gibi detaylar açısından kontrol sürecinden geçecektir. Kontroller çok makul sürelerde gerçekleştirilmekte ve sizlerin internet ortamında özgür birer kalem olmanız sağlanmaktadır. Bilgi paylaşımı yapmanın haricinde gündelik olaylarla ilgili nabız tutabilmek için anket hazırlamanız da mümkündür. Yazımızın hemen başında bahsettiğimiz üzere hitap ettikleri kitlenin gün geçtikçe büyüyor olması nedeniyle hazırlanan anketlere katılım da bir hayli üst seviyelerdedir. Bu da hedefe yaklaşılmasını sağlamaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X