Reklam

Bbinbirtoner Orjinal Kartuşlar ve Toner Çeşitleri

Toner lazer yazıcıların mürekkebini içinde bulunduran bir parçadır. Bu parça lazer yazıcıların en önemli parçalarından biridir.

Bbinbirtoner    Orjinal Kartuşlar ve Toner Çeşitleri
Bbinbirtoner    Orjinal Kartuşlar ve Toner Çeşitleri Admin
Bu içerik 154 kez okundu.
Reklam

                              

                               

Toner lazer yazıcıların mürekkebini içinde bulunduran bir parçadır. Bu parça lazer yazıcıların en önemli parçalarından biridir. İçerisinde karbon elementlerinden oluşan bir toz boya bulunmaktadır. Bu boya sayesinde lazer yazıcılar sanal alemdeki bir metni yada resmi yazıya kağıda basabilir. Lazer yazıcıların içerisindeki sistem oldukça karışıktır. Yazıcının bağlı olduğu bilgisayardan aldığı komut dahilinde sistem çalışır ve toner içerisindeki toz boyayı kullanarak kağıda basar. Bu sistem lazer ile çalışmaktadır. Lazer kağıda uyguladığı işlem ile nötr halde bulunan toz boyayı kağıda basar. Bu şekilde işlem gerçekleşmiş olur. Günümüzde lazer yazıcılara duyulan ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Buna paralel olarak toner kullanımı da artmaktadır. Bu yüzden birçok firma farklı modellerde toner üretmektedirler. Fakat bu firmaların hepsi kaliteli ürün yapmamaktadırlar.  Bazı firmaların fiyatları ise ürünün değerinin oldukça üzerindedir. HP olarak bu dalda üretmiş olduğumuz orijinal toner modelimiz fiyat ve kalite bakımından ilk sıralarda yer almaktadır.

                                                  Orjinal Kartuşlar

Lazer yazıcıların bir parçası olan kartuş üretimi oldukça fazladır. Neredeyse her markanın kartuş üretimi bulunmaktadır. Fakat hepsi kaliteli değil ya da değerinin üzerinde fiyat istemektedirler. HP olarak bizler siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede en uygun fiyatta ürün temin etmekteyiz. Orijinal Kartuş modelimiz uygun fiyat yüksek kalite ile sizlere sunuyoruz.Modelimiz kaliteli baskı ve toz boya kullanımında tasarrufu ile kendi dalında ilk sıralarda yer almaktadır.

                       

                              Sipariş vermek isterseniz binbirtoner sitesinden verebilirsiniz.

 

orijinal toner :

Orijinal Kartuş :

Binbirtoner :

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X