Reklam

Bilgi Güvenliği

Kuruluşunuzun yapısı nasıl olursa olsun, yapacağınız projelerinizin devlet kurumları tarafından onaylanması ve kabul edilebilmesi için öncelik olarak, iso 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi belgesinin olması istenmektedir.

Bilgi Güvenliği
Bilgi Güvenliği Bazkriz
Bu içerik 108 kez okundu.
Reklam

Kuruluşunuzun yapısı nasıl olursa olsun, yapacağınız projelerinizin devlet kurumları tarafından onaylanması ve kabul edilebilmesi için öncelik olarak, iso 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi belgesinin olması istenmektedir. Firmamız kurumunuz üzerinde denetleme ve incelemeler yaparak, kısa sürede bu belgenin sahibi olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca İslam ülkelerinde insanların gıda ihtiyaçlarını giderebilmeleri, ürünlerin helal içerikli ürünlerden oluşmasını sağlayabilmek için uluslararası kuruluşlar tarafından belirlenen helal belgesi standardı belgelendirme çalışmaları tarafımızdan yapılmaktadır.

Avrupa İçin Ürünler

Tüm Avrupa ülkelerinde piyasada bulunan ürün çeşitlerinin tamamında ce işareti bulunmak zorundadır. Bu işaret, Avrupa Birliği ülkeleri tarafından belirlenmiş insan sağlığı için koruyucu tedbirlerin alınması, ürünlerin belirli bir standarda göre üretilebilmesi için ce belgesi standardı oluşturulmuştur. Avrupa ülkelerinde üretilen tüm ürünlerde ve farklı ülkelerde üretilerek Avrupa ülkelerine satışı yapılacak tüm ürünlerde bulundurulması zorunlu hale getirilmiştir. İşaretin anlamı Avrupa’ya uygunluk anlamına gelen ConformiteEuropeene kelimelerinin ilk harflerinden oluşmaktadır.

Belgelendirmede Bizler

Tamamen yerli bir kuruluş olan firmamız, ülkemizde, kuruluşların çalışmalarını belirli bir standart çerçevesinde yapabilmesi, sistemlerinin ve ürünlerinin denetlenmesi, eğitim hizmetlerinin verilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çalışmalarımız arasında sistem belgelendirme, ürün belgelendirme, tarımsal ürün belgelendirme, turizm belgelendirme, çalışsan sistemler muayenesi, eğitim ve danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır. turcert.com sitemizi inceleyerek, yaptığımız tüm çalışmalar hakkında bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınız olan belgelendirme ve eğitim hizmetlerinin satın alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X