Reklam

Ölçüm Merkezi

Başarıları ile uzun yıllardan bu yana piyasada adı hep önde olan firmamız şirketlerin üretim ve satış faaliyetlerini yürütebilmeleri için ihtiyaç duydukları belgelendirme gibi işlemleri uygulamaktadır.

Ölçüm Merkezi
Ölçüm Merkezi Bazkriz
Bu içerik 135 kez okundu.
Reklam

Başarıları ile uzun yıllardan bu yana piyasada adı hep önde olan firmamız şirketlerin üretim ve satış faaliyetlerini yürütebilmeleri için ihtiyaç duydukları belgelendirme gibi işlemleri uygulamaktadır. Gerek Türkiye’de gerekse de Avrupa’da uzun süre eğitim alan kadromuz sertifikasyon için gerek duyduğunuz işlemlerinizi kısa zaman içerisinde tamamlamaktadır. Kalite belgesi, yönetici kesiminin ve işçilerin eğitilmesi, ölçümler ve testlerin tamamlanması gibi tüm işlemler şirketimizin yaptıkları arasında yer alır.

Faaliyette bulunduğumuz tüm bu alanlar ile ilgili işlem yapabilmemiz için gerek duyulan sertifikalara ve yetkilendirmelere sahip bulunmaktayız. Bu belgelerin tümü de tüm dünyada tanınan kuruluşlarca verilmiş olan devletimiz tarafından da tanınmaktadır. Hizmetlerimizden biri olan test işlemleri birçok alana ayrılmaktadır. Bu alanlardan birini oluşturan elektronik testleri otel benzeri iş merkezlerindeki elektrikli aletlere uygulanır. Elektrikli aletlerde sorun oluşmaması ve yangın gibi kötü durumlar ile karşılaşılmaması için düzenli olarak muayene edilmeleri gerektiği unutulmamalıdır.

Gıda ile İlgili Testler

Gıdalarda test yapılması ve tüm gıda ürünlerinin iso belgesi taşıması devlet tarafından zorunlu kılınmıştır. Bu belgeler ürünün kaliteli olduğunun göstergesi olmasının yanında üreten firmanın da kaliteli bir firma olduğunu gösteren belgelerdir. Ürünlerde antibiyotik gibi kalıntıların test edilmesi firmamızın yaptığı işlemlerdendir.

Hidrofor Testleri

Basıncı sağlayan hidroforlar sürekli testlere tabi tutulmalıdır. Hidroforlar ile ilgili testleri de şirketimiz bünyesinde uygulatabilirsiniz. Gerekli bilgiler için https://www.sertifikasyon.net/ adresine girebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X