Reklam

Mecidiye Su İle Sağlığa Gösterilen Değer

iTQi tarafından dört kaynağıyla birden üstün lezzet ödülüne layık görülen Mecidiye su,

Mecidiye Su İle Sağlığa Gösterilen Değer
Mecidiye Su İle Sağlığa Gösterilen Değer Admin
Bu içerik 220 kez okundu.
Reklam

 

iTQi tarafından dört kaynağıyla birden üstün lezzet ödülüne layık görülen Mecidiye su, Türkiye’nin sayılı su markaları arasında yer alıyor.  İnsanlığın temel yaşam fonksiyonlarını devam ettirebilmesi için en fazla ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de sudur. Su tüketimi düzenli bir şekilde yapılmadığı takdirde hayat devam ettirilemez. Mecidiye Su firması, su hizmeti veren firmalar arasında sağladığı gelişim ile ön plana çıkmaktadır. Gerek işlemler sırasında gösterilen büyük titizlik gerekse sağlıklı su üretimine gösterilen önem ile bu firma kaliteli bir hizmet sunar. Mecidiye Su'nun suları, işleme maruz kalmadan tamamen doğal hali ile şişelere depolanmaktadır. Böylece tamamen doğal su içme fırsatı sunarlar. Mecidiye Su’nun bu konuda sağladığı üstün hizmet ile her geçen gün firma daha da büyümektedir.

Mecidiye Su Üstün Lezzet Ödülü Sahibi

Mecidiye Doğal Kaynak Suyu, iTQi tarafından dört kaynağıyla birden üstün lezzet ödülüne layık görülen ilk su markası oldu. Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü olarak çalışmalarını sürdüreni TQi, dünyanın dört bir yanından gelen çeşitli lezzetleri birçok testten geçirerek, lezzet ödülü veren bir kuruluştur. 

Su değerleri bakımından içilebilir, su özelliklerine sahip Mecidiye suyu sizde severek ve güvenle evlerinize sokabilirsiniz. Türkiye’nin en önemli su markalarından biri olarak öne çıkan Mecidiye doğal kaynak suyu kalite ödülü alan önemli su markaları arasında yer alıyor. Dünya Sağlık Örgütü'nün standartlarına uygun olarak imalat yapan Mecidiye Su, yeni nesil üretim tesisleri ile tüketicilere suyu en hijyenik şartlarda ulaştırmaktadır.

Mecidiye Su Özellikleri Nelerdir?

Mecidiye suyun sunmuş olduğu su, yumuşak bir içime sahiptir. Herhangi bir zararlı maddenin sulara karışmasına kesinlikle izin verilmemektedir. Mecidiye Su çalışanları işlerini en iyi şekilde yaparak temiz ve doğal suların sunulmasını sağlar. Mecidiye Su'da hijyen kuralları her zaman çok önem gösterilen bir şeydir. Hem Sağlık Bakanlığı'nın hem de Dünya Sağlık Örgütü'nün standartlarına uygun olarak imalat yapan Mecidiye Su'nun sunmuş olduğu doğal sular sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Bu şekilde üretimine devam eden Mecidiye Su'nun gelişimi her geçen gün daha da artmaktadır. En sağlıklı suları insanlara sunmayı vizyon olarak belirlemiş ve bunun için çalışmalarına devam eden Mecidiye Su'da herkes büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Suların dolumu tamamen el değmeden makinalar ile yapılmaktadır. Gelişmiş teknolojik makineler ve donanımlar ile su dolum işlemleri en iyi şekidle halledilmektedir. Su analizleri Mecidiye Su’nun bünyesinde bulunan uzman kişiler tarafından yapılır.

Mecidiye Su Büyüme Oranı

Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü olarak çalışmalarını sürdüreni TQi, tarafından verilen üstün su lezzet ödülünün sahibi Mecidiye su, köklü su markaları arasında yer alıyor. Erzurum’un zirvesinden getirdiği tamamen doğal sular ile hizmet veren Mecidiye Su her geçen gün daha da büyümektedir. Türkiye'de çok kaliteli ve sağlıklı bir şekilde su imalatı yapan Mecidiye Su'nun gelişimi hızla devam etmektedir. Türkiye'nin en iyi su firması olma yolunda ilerleyen Mecidiye Su'dan hizmet almak için http://Mecidiye.com.tr adresi ziyaret edilebilir ve firma tarafından sağlanan hizmetler incelenebilir. Doğal ve sağlıklı sular için firmadan bilgi ve hizmet alınabilir. Mecidiye doğal kaynak suyu kalite ödülü alan su markası olup, sizde güvenle sevdiklerinizle birlikte kalite ödülüne layık görülmüş Mecidiye suyu evlerinize sokabilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X