Reklam

Milyon dolarlık düğünün sahibi Bedrettin Ekdi

Geçtiğimiz günlerde oğluna yapmış olduğu milyon dolarlık sünnet düğünü ile Bedrettin Ekdi çok fazlaca gündeme gelmişti.

Milyon dolarlık düğünün sahibi Bedrettin Ekdi
Milyon dolarlık düğünün sahibi Bedrettin Ekdi Admin
Bu içerik 170 kez okundu.
Reklam

 

Geçtiğimiz günlerde oğluna yapmış olduğu milyon dolarlık sünnet düğünü ile Bedrettin Ekdi çok fazlaca gündeme gelmişti. Galatasaray Adasında düzenlenen sünnet törenine konukları eğlendirmek adına tam 25 şarkıcı sahne aldı. Sünnet düğününe yaklaşıl olarak 400 davetlinin katıldığı konuşuluyor. Siirt'te tanınan bir aile olduklarını ve bu katılımın sadece İstanbul ayağı olduğu düşünülüyor. Düğün maliyeti ise duyanların dudaklarını uçuklatıyor. Bu kadar ihtişamlı ve gösterişli düğün için Ekdi yaklaşık olarak 1 milyon dolar gibi bir servet harcadığı düşünülüyor.

Para Benim İçin Önemsiz Bir Kıymet

Düğün aşamasında Bedrettin Ekdi ile yapılan röportajda Ekdi 'dünya malı dünyada kalır para benim için oldukça önemsiz bir kıymet paramı harcamadıktan sonra ne işe yarar' ifadelerini kullandı. Paraya kıymet vermeyen aşiret ağası Bedrettin Ekdi servetinin hesabını bilmediğini de belirtti. Çok konuşulan sünnet düğününde masalar, organizasyon, konsept ve gelenleri karşılayan uzunca taht yolu oldukça göz kamaştırıyordu.

Kirve, Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül

Bedrettin Ekdi' nin 8 yaşındaki oğlu Ahmet Ekdi'nin sünnet töreninde kirveliğinin Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yaptı. Düğün töreninde sadece sahneye çıkan sanatçılara 600 bin lira ödeme yapıldığı basına yansıdı. Aynı zamanda konukları eğlendirebilmek adına ünlü oryantal Zümre dans etti. Sünnet törenine sanat camiasından birçok ünlü isimde katıldı. Seda sayan ve süperstar Ajda Pekkan bu isimlerden birisi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X