Reklam

İran'a 'Yaptırımlar Geliyor' Afişi

ABD, İran ile varılan nükleer anlaşma sonucu kaldırılan tüm yaptırımları yeniden yürürlüğe koyuyor. Trump yaptırımların geldiğini, Twitter hesabından bir afiş ile duyurdu. ABD Başkanı ünlü dizi Game of Thrones'a atıfta bulunarak, kendi fotoğrafının üzerine “Yaptırımlar Geliyor - 5 Kasım” yazarak paylaştı. Trump 'Game Of Thrones'a Özendi: İran'a 'Yaptırımlar Geliyor' Afişi

 İran'a 'Yaptırımlar Geliyor' Afişi
 İran'a 'Yaptırımlar Geliyor' Afişi hande
Bu içerik 114 kez okundu.
Reklam

ABD, İran ile varılan nükleer anlaşma sonucu kaldırılan tüm yaptırımları yeniden yürürlüğe koyuyor. Trump yaptırımların geldiğini, Twitter hesabından bir afiş ile duyurdu. ABD Başkanı ünlü dizi Game of Thrones'a atıfta bulunarak, kendi fotoğrafının üzerine “Yaptırımlar Geliyor - 5 Kasım” yazarak paylaştı.
Trump 'Game Of Thrones'a Özendi: İran'a 'Yaptırımlar Geliyor' Afişi

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ve Hazine Bakanı Steven Mnuchin, İran yaptırımlarının, 5 Kasım’dan itibaren yeniden uygulanmaya başlanacağını bildirdi. 8 ülkenin yaptırımlardan geçici olarak muaf tutulacağı öğrenildi. Hangi ülkelerin muafiyet kapsamında olacağı belli değil. 

Enerji Bakanı Fatih Dönmez, "Şu anda bize gelen bilgiler Türkiye'nin muafiyet içerisinde olduğu şeklinde ama detayları henüz bize ulaşmadı." dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X