Reklam

YAZIN KEYFİNİ TADELLE DONDURMA İLE ÇIKAR

Damaklarda bıraktığı enfes tadı ile 7’den 77’ye herkesin kalbinde taht kuran Tadelle, aynı lezzette sahip dondurmaları ile yazı karşılıyor. İkonik kırmızı paketinin üzerinde yer alan fiillerle bu yazın her anının keyfini çıkartmak için bizlere cesaret veriyor.

YAZIN KEYFİNİ TADELLE DONDURMA İLE ÇIKAR
YAZIN KEYFİNİ TADELLE DONDURMA İLE ÇIKAR Admin
Bu içerik 536 kez okundu.
Reklam

 

 

Efsane çikolata Tadelle, aynı lezzete sahip dondurmaları ile tatilde deniz kenarında, şehirde ofiste dilediğiniz her yerde bol fındığı ve enfes çikolatasıyla yazınıza keyif katıyor.

Tadelle dondurma lezzetiyle serinletirken, ambalajlarında yer verdiği farklı fiillerle de duyguların dili oluyor. Gül, eğlen, gör, gez, düşle, serinle gibi fiillerle bu yazı dilediğimiz gibi dolu dolu yaşamamız için bizleri cesaretlendiriyor, en güzel anlarımızda yanımızda ğunu hissettiriyor.

Kaliteli kakaonun ve bol fındığın eşsiz karışımından oluşan Tadelle lezzeti ile dondurmayı buluşturan Tadelle dondurmanın, 40 ml.’lik sütlü çikolata, bitter ve beyaz çikolata kaplamalı çeşitleri bulunuyor.

Tadelle dondurma ile hem bildiğiniz ve sevdiğiniz Tadelle’nin tadını yakalayabilir hem de yazın sıcağından bunaldığınız anlarda serin bir mola verebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X