Reklam

Yenilikçi Tasarımlar

26 yıldır tekstil sektöründe yer alan bir tekstil firması olan Lemon Tekstil, yenilikçi tasarımları ile sizlere modern çocuk giysileri sunuyor. Toptan çocuk giyim firması olarak yurt içi ve yurt dışı satışlar yapan firma aynı zamanda internet sitesi aracılığı ile sizlere de çocuk ve bebek giysileri satışı yapıyor.

Yenilikçi Tasarımlar
Yenilikçi Tasarımlar Bazkriz
Bu içerik 1908 kez okundu.
Reklam

26 yıldır tekstil sektöründe yer alan bir tekstil firması olan Lemon Tekstil,escort konya yenilikçi tasarımları ile sizlere modern çocuk giysileri sunuyor. Toptan çocuk giyim firması olarak yurt içi ve yurt dışı satışlar yapan firma aynı zamanda internet sitesi aracılığı ile sizlere de çocuk ve bebek giysileri satışı yapıyor. Profesyonel tasarımcı kadrosu ile her yıl için yenilikçi fikirlerin ön planda olduğu özel koleksiyonlara imza atan firma aynı zamanda organik ham maddelerden üretilmiş olan giyim ürünleri üretiyor. Her şeyimiz olan çocukların sağlığını korumak adına organik tekstil ürünleri kullanan ve organik üretimleri ile adından söz ettiren firma dünya genelinde 20 ülkeye ihracat yapıyor.

Toptan bebe giyim firması olarak da sizlere hizmet veren, bebek giyim ürünlerinde çok geniş bir ürün diyagramına sahip olan firma sağlıklı bebek giysileri ile bebeğinizin cilt sağlığını da koruyor. Günümüzde hızla yayılan Çin mali ve sağlıklı ürünler içinde organik kumaşlardan üretilmiş, modern tasarımların yer aldığı sağlıklı koleksiyonları sizlere sunan, profesyonel kadrosu ile her yıl sizlere özel koleksiyonları hazırlayarak yeni ürünler ile sizleri buluşturan firma 26 yıldır sektörde yer alıyor. Sahip olduğu deneyim ve tecrübesi ile yurt içine ürün veren firma kaliteli ve organik ürünleri yurt dışına da ihraç ediyor. Birbirinden özel tasarımları modern çizgiler ile buluşturan firma bebekleriniz için en iyisini sizlere sunuyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X