Reklam

Stand Tasarım ve Üretiminde İşin Uzmanı

Stand Tasarım ve Üretiminde İşin Uzmanı

Stand Tasarım ve Üretiminde İşin Uzmanı
Stand Tasarım ve Üretiminde İşin Uzmanı dogu
Bu içerik 774 kez okundu.
Reklam

Stant, firmaların ürünlerini ya da hizmetlerini tanıtmak amacıyla geniş halk kitlelerin olduğu yerlere kurduğu fiziki platformlardır. Bu yerlerde ürünlerin satışı ve bilgilendirmesi yapılır. AVM ya da fuarlarda, her türlü etkinlikte görülebilecek stantlar, firmaların bilinirliklerini artırmak için önemli fırsatlardandır. Çekici bir stant tasarımı daha fazla kişiyi çekerek firmanın gelirlerini dolaylı yoldan artırır. Bu nedenle stantların tasarımdan kurulmasına kadar her şey önemlidir.

Kolay Stand

Kolay Stand firması da ülkemizdeki en kaliteli stand üreticilerinden biri. Stantların tasarımı, üretimi ve kurulmasında tüm süreçlerde müşterilerinin hizmetindedir. Firma birçok farklı stand türünde müşterilerine destek sağlıyor. Akrilik, ahşap, blister, metal ve vakumdan üretilmiş stant çeşitleri vardır. Bu stantlar değişik amaçlar için kullanılabilir.

Firmanın en çok satılan ürünleri arasında yer alan Maxima fuar stantları fuarlardaki şirketler arasında oldukça popüler. Yaratıcılık ve sağlamlık anlamında oldukça iyi olan stantlar, bu yönleriyle firmaların daha fazla kişiyi standa çekmesine yardımcı oluyor. Stantlarda firmaların ihtiyacı olacak her türlü donanım mevcuttur. Ayrıca bu stantların kurulumu ve kaldırımı da oldukça kolaydır.

Kolay Stand Fuar Standı

Fuar stantları için firma tarafından üretilen ilginç tasarımlı stantlar mevcuttur. Firma bu amaçla ürettiği stantlara Maxima fuar standı ismini veriyor. Doksandan fazla profil sistemi ve yüzden fazla aksesuarıyla oldukça geniş bir yelpazeye sahip stant türlerinden.

Fuarlar, firmaların ürünlerini tanıtması ve iş ilişkisi kurulması anlamında pazarlamanın önemli bir parçası olduğundan bahsetmiştik. Ek olarak yeni gelişen firmalar bu tür fuarlarda bilinirliklerini artırmak isterler. Kolay Stand tarafından firmalara özel ve uygun fiyatlı Maxima fuar standı tasarımları yapılıyor. Konu hakkında daha fazla bilgiye https://kolaystand.com/maksima-fuar-standi/  linki üzerinden ulaşılabilir. Maxima fuar standı ve fiyatları için tıklayın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X