Reklam

Trabzonspor 52. kuruluş yıl dönümünde 1 meşalede sen yak!

Trabzonspor 52. kuruluş yıl dönümünde 1 meşalede sen yak!

Trabzonspor 52. kuruluş yıl dönümünde 1 meşalede sen yak!
Trabzonspor 52. kuruluş yıl dönümünde 1 meşalede sen yak! Admin
Bu içerik 290 kez okundu.
Reklam

 

Medical Park Stadı’nın kuzey tarafında yer alan sahil kısmında binlerce bordo-mavili taraftar, bir araya geldi. Trabzonspor Kulübünün 52. Kuruluşunu 15 Temmuz Hürriyet ve Şehitler Parkı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi. Törende konuşan asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, bordo-mavili kulübün 52. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşadıklarını belirterek, yönetim olarak taraftarın ve camianın gurur duyacağı, sahipleneceği, omuzlayacağı Trabzonspor'u yeniden oluşturmayı amaçladıklarını söyledi. Mariobet giriş kutlamaları şöyle izledi;

"Bugün bulunduğumuz noktadan çabalarımızın sonuç verdiğini görüyoruz." diyen Alp, "Hep birlikte özlediğimiz Trabzonspor'un temellerini yeniden atıyoruz. Hep birlikte görüyoruz ki bizler yan yana geldiğimiz, birlik olduğumuz ve gerçekten birey olarak bu takımın bir parçası olduğumuzu hissettiğimiz zaman Trabzonspor'u arzu ettiğimiz hedeflere taşıyabiliyoruz. Bu senenin sloganında da özetlediğimiz gibi 'Yan yana omuz omuza' durursak biz bize yeteriz." ifadelerini kullandı.

Etkinlikte Mehmet Yiğit Alp, şunları kaydetti:

"İster memlekette ister gurbette olsun önce kendi şehrinin insanından alır. Bu kentin havasını soluyanlar bu kentin duygusal atmosferinden beslenirler. Bunu başaran oyuncular dünyanın neresinden geldiğinin önemi yok bizim için yerlinin de yerlisidir. Bizim idealimiz böyle futbolculara sahip olmak ve bu zihniyette futbolcular yetiştirmektir. Sırtımızı sansasyonel transferlere, popülist politikalara gelgeç başarılara yaslamıyor, yolumuza belirli bir vizyon ve misyon dahilinde devam ediyoruz. Hepinizin emek ve gayretiyle bu kulüp daha sağlam temeller üzerinde yükselecek. Bunu taraftarımızla yan yana, dayanışma içerisinde karşılıklı anlayışla başaracağımıza yürekten inanıyorum."

Taraftarlar etkinlikte Trabzonspor marşları ve tezahüratlar eşliğinde takımlarının 52. kuruluş yıl dönümünü kutlarken mariobet an an görüntüleri paylaştı.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X