Reklam

Armonibasim.com Kaliteli Üretim Sunuyor

Baskı alanında teknolojik çözümler sunan, armonibasim.com.tr uygun maliyetli ve kaliteli üretimiyle pek çok müşterinin tercihi oluyor. Firma, uzun yıllardan beri sektörde elde ettiği bilgi ve tecrübeyi, üretim kalitesine dönüştürmeyi başarmıştır.

Armonibasim.com Kaliteli Üretim Sunuyor
Armonibasim.com Kaliteli Üretim Sunuyor Bazkriz
Bu içerik 233 kez okundu.
Reklam

Baskı alanında teknolojik çözümler sunan, armonibasim.com.tr uygun maliyetli ve kaliteli üretimiyle pek çok müşterinin tercihi oluyor. Firma, uzun yıllardan beri sektörde elde ettiği bilgi ve tecrübeyi, üretim kalitesine dönüştürmeyi başarmıştır. Firma, katalog baskı konusunda müşterilerine çözüm sunuyor. Ancak firmanın hizmetleri bununla sınırlı değil. Firma, uzman ekibiyle; takvim, broşür, kutu, karton, afiş baskısı alanlarında da nitelikli hizmet sunuyor.

Kitap Baskı

Firmanın uzmanlık alanlarından olan kitap baskı aynı zamanda en fazla talep gören bir hizmetidir. Kitap basım işi için, teknolojik makineler ve deneyimli ekip gereklidir. Firma, sahip olduğu olanaklar sayesinde seri üretim yapabiliyor. Çok sayıda kitabı kısa sürede ISBN koduyla basabiliyor. Firma kitap basımı dışında, kapak tasarımı ve mizanpaj konularında da müşterilerine fayda sağlıyor. Kitap basım fiyatları için, müşteri sitedeki formu doldurmalıdır. Müşterinin beklentisine göre fiyat farklılık göstermektedir.

Dergi Baskı

Dergi, aylık, haftalık ya da 6 aylık olarak yayın yapan süreli yayınlardır. Firmanın dergi baskı hizmeti son derece kalitedir. Dergilerin farklı yayın anlayışları sebebiyle, görünümleri de farklı olabilir. Firma, Tel dikiş, İplik Dikiş ve Amerikan cilt seçenekleriyle üretim yapabiliyor. Farklı özelliklere göre fiyat da farklı oluyor. Müşteri, sitedeki formu doldurup ne istediğini yazdığında firma, kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyor. Baskı konusunda, uygun fiyat, hızlı üretim ve yüksek kalite bekleyen pek çok kişi firmadan hizmet alıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X