Reklam

Bildiğiniz Servislerden Daha Kaliteli

Dünya'nın dört bir yanında müşterilerine en kaliteli ve sorunsuz elektronik ev eşyalarını ulaştıran Ariston'unİzmir ayağı olan firma müşterilerine 2 yıl garantili servis hizmeti sunuyor.

Bildiğiniz Servislerden Daha Kaliteli
Bildiğiniz Servislerden Daha Kaliteli Bazkriz
Bu içerik 263 kez okundu.
Reklam

Dünya'nın dört bir yanında müşterilerine en kaliteli ve sorunsuz elektronik ev eşyalarını ulaştıran Ariston'unİzmir ayağı olan firma müşterilerine 2 yıl garantili servis hizmeti sunuyor. Servis hizmetinin profesyonel saha elemanları ile gerçekleştiren firmada personeller temiz bir işçilik ile işlemleri tamamlıyorlar. Yapmış olduğu hizmet sonrası ortaya çıkan olası sorunlardan da herhangi bir ücret talep etmeyen firma yetkilileri Buca Ariston servisi işini yapmak için belgelerini de web adreslerinden paylaşıyorlar.

Servis Talebi Nasıl Oluşturulur?

Egenin incisi olan İzmir Ariston servisi konusunda tam yetkiye sahip olan firma web adresini etkin bir şekilde kullanıyor. Buradan müşterilerine talep formu sunan firma yetkilileri bu formun doldurulması ile müşterilerinin evlerinde personellerini yolluyorlar. Bu formun yanı sıra telefon numarası ve canlı destek birimi ile de servis taleplerini kabul eden firma personelleri en gen 30 dakika içerisinde adrese ulaşıyorlar.

Servis Hizmeti Nasıl Veriliyor?

İzmir'in tüm bölgelerine servis hizmeti veren firma Gaziemir Ariston servisi taleplerine de kısa sürede dönüş yapıyor. Kendisine ulaşan talepler sonrası alınan adrese ulaşan personeller ile sorunun ne olduğuna göre bakım, onarım ve parça değişimi işlemlerini kısa sürede yapıyorlar. Hizmetlerini garanti süresi içerisinde bulunan ürünlerde ücretsiz yapan firma garantisi süresi dolmuş eşyaların servisinden de küçük ücretler alıyorlar. Parça değişiminde de müşteriler ile ortak karar alan firma personelleri değişim öncesi ise parça fiyat bilgisini müşterilere bildiriyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X