Reklam

Duvar Kâğıdı Nereden Alınır

Farklı desenleri ile duvar kağıtları bütün evlerde ve ofislerde tercih ediliyor. Duvar kağıdının birçok çeşidi ve deseni bulunmaktadır.

Duvar Kâğıdı Nereden Alınır
Duvar Kâğıdı Nereden Alınır Bazkriz
Bu içerik 239 kez okundu.
Reklam

Farklı desenleri ile duvar kağıtları bütün evlerde ve ofislerde tercih ediliyor. Duvar kağıdının birçok çeşidi ve deseni bulunmaktadır. Türkiye’nin %100 yerli üretim markası EdoFleks duvar kağıdı ürünlerinde sahip olduğu geniş çeşitlilikle en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Edofleks duvar kağıtları dünyada kabul gören standartlara uygun olarak üretilmektedir. EdoFleks duvar kağıtları anti – bakteriyel, suya dayanıklı (silinebilir), yangına dayanıklı ve sağlığa zarar veren kimyasal bulunmayan ürünlerdir. Suya, ısıya ve neme dayanıklı olması sebebiyle mutfak duvar kağıdı olarak en çok tercih edilen ürünler EdoFleks markasına aittir. Ayrıca EdoFleks duvar kağıtları güneş ışığına da dayanıklı olduğu için solma yapmıyor.

EdoFleks Ürünleri (edofleks.com)

EdoFleks yarım asıra yaklaşan tecrübesi ile Türkiye’nin en kaliteli ve en dayanıklı duvar kağıdını üretiyor. Teksil tabanlı duvar kağıtları, otel duvar kağıdı ve ıslak hacim duvar kağıdı türlerinden onlarca çeşit renk ve desene ulaşmak mümkün. Vinil duvar kağıdı uygulaması kolay olduğu için tercih edilen ürünler arasındadır. Islak hacim duvar kağıdı mutfak ve banyolarda kullanmaya uygun ürünlerdir. Otel duvar kağıtları alev almaya karşı dayanıklı ve anti – bakteriyel özelliğe sahiptir. Duvar kağıdının tekstil tabanlı olması uygulanan alanda nem, darbe, ısı ve sıva üzeri gibi olması durumunda kesinlik tercih edilmesi önerilir. EdoFleks ürünlerinde sınırsız renk seçeneği olması en çok beğenilen özelliklerden birisidir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X