Reklam

Adınız Hızlı ve Kolay Şeklinde Tescil Altına Alın

Adınız Hızlı ve Kolay Şeklinde Tescil Altına Alın

Adınız Hızlı ve Kolay Şeklinde Tescil Altına Alın
Adınız Hızlı ve Kolay Şeklinde Tescil Altına Alın Admin
Bu içerik 423 kez okundu.
Reklam

 

Markalaşmak günümüzde oldukça önemlidir. Eğer bir firma veya işletme sahibi iseniz, markalaşmanın önemini de bilirsiniz. Fakat kendinize ait bir marka olmak için ilk yapmanız gereken markanızın adını tescil altına almaktır. Eğer adınız tescil altına almaz iseniz, diğer kişiler tarafından kullanılabilir ve bu gibi durumlarda size sıkıntılar çıkarabilir. Fakat en önemlisi firmanızın markalaşmasının önündeki en büyük engel olur. Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için markatescilisorgulama.com.tr adresinden yararlanabilir ve isim hakkı sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Site üzerinde sadece isim hakkı sorgulama değil, tpe sorgulama işlemi de yapabilirsiniz.

Marka Tescili Nasıl Sorgulanır

Marka adınızı sorgulamak markatescilisorgulama.com.tr ile oldukça kolay bir iş. Yapmanız gereken tek şey site üzerinde yer alan başvuru formunu doldurmak ve var ise markanıza ait logoyu paylaşmak. Ardından, aynı gün içerisinde dönüş alacak ve isim hakkınızı sorgulayacaksınız. Oldukça kolay ve hızlı şekilde işleyen bu süreç ile marka tescil sorgulama işlemini kolay bir şekilde, uğraşmadan halledebilir ve markanıza adınızı tescilleyebilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Başvuru/Sonuç

Aynı gün alacağınız yanıt ile adınızı kolay bir şekilde tescil altına alabilirsiniz. Firma ile çalışarak adınızı tescil altına alabilir ve aldığınız tescil hakkına 10 yıl boyunca sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem daha iyi bir markaya, hem daha çok bilinen bir markaya, hem de daha çok müşteriye sahip bir marka haline gelebilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X