Reklam

Kız Yurdu Bizleri Tercih Edin

Kız Yurdu Bizleri Tercih Edin

Kız Yurdu Bizleri Tercih Edin
Kız Yurdu Bizleri Tercih Edin Admin
Bu içerik 353 kez okundu.
Reklam

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile koordineli olarak, barınma ve güvenlik hizmeti alanında Antalya Kız Yurdu olarak kapalı alanda hizmet veren öğrenci yurdumuz öğrenciler için konfor, huzur, güvenin ve farklılığı sizlere yaşatan tek adrestir.

Uzman Kadrosu İle Bizler

Eğitimli, profesyonel, problemleri çözmeye odaklanmış, toplam kalite yönetimi ve standartlarına uyarlanmış personeli ile öğrencilerimize, güler yüzle hizmet vermekteyiz.. Toplumun değer yargılarını ve aile yapısını da özümseyerek, kız öğrencilerinin yaşayabilecekleri yerlerin nasıl olması gerekliliğini düşünüyoruz. Bilinçli hizmetini her anlamda göreceğiniz yurdumuz Akdeniz üniversitesine en yakın yurt olarakmerkez kampüse çok yakın bir sürede varma özelliğini taşımaktadır. Konumu itibari ile Antalya'da en iyi yurt veen güvenilir ilçesinde öğrencilerinin isteklerini asla esirgemeden hizmet vermektedir.

İlke ve İlkelerine Göre Hizmet Eden Sektörümüz Sizlerle

Yüksek hizmet kalite ile hizmet veren yurdumuz, klasik öğrenci yurdu anlayışında çok değişik olarak, öğrencilerine ev rahatlığını, konforunu aratmamaktadır. Yurdumuz sizlere keyifli geçirilen yaşam alanı oluşturmak için tasarlanmıştır. Kız yurdumuzun siyasi bir kurum, kuruluş ve cemiyet ile bağlantısı olmamakla beraber T.C. MEB hükümlerine Atatürk ilkelerine ve inkılaplarına bağlı olarak hizmet vermektedir. Kız yurdumuzun aile sıcaklığını arayan ve sakinliği tercih eden öğrenciler için doğru adrestir. Yurdumuz mimari yapısı ve işletme anlayışı sunduğu mükemmel yaşam olanaklarıyla sizlere hizmet etmektedir. Bu kaliteyi görmek için sizleri aramızda görmek isteriz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X