Reklam

Temizlik Hizmetleri

Temiz bir toplum için çevre temizliği ve yaşanılan alanların temizliği oldukça önemlidir. Temizlik evlerden başlar ve insanın yaşadığı her alanı kapsar.

Temizlik Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri Bazkriz
Bu içerik 430 kez okundu.
Reklam

Temiz bir toplum için çevre temizliği ve yaşanılan alanların temizliği oldukça önemlidir. Temizlik evlerden başlar ve insanın yaşadığı her alanı kapsar. Bunlar arasında iş yerleri, ofisler, binalar sayılabilir. Ancak özellikle evlerimizin genel temizliğini yanında evde kullanılan halıların ve koltukların temizlenmesi ile ev içinde üreme yapabilecek olan akarlar önlenmiş olur. Böylece evdeki bebek ve yaşlılarda sık görülen alerjik hastalıklar da önlenir. Firma profesyonel temizlik hizmetleri veren güvenilir bir firmadır. Firmadan hizmet almak için öncelikle online sitesini ziyaret ederek iletişim numaralarından irtibat kurabilir yada sitede bulunan canlı destek hattından randevu oluşturabilirsiniz.

Apartman Site Temizliği

Modern hayat ile birlikte kentleşme artmış ve dolayısı ile yüksek katlı apartmanlar ve çok bloklu siteler inşa edilmeye başlamıştır. Böyle kompleks binaların gerek çevre temizliği için gerekse asansör ve merdiven gibi iç alanının temizliği için ise kişisel temizlik yeterli olmayıp mutlaka profesyonel bir temizlik şirketinden destek almak gerekir. Firma Apartman site temizliği konusunda tecrübeli personelleri ile binaların iç ve dış mekan temizliğini özenle yapar. Temizlik sonrası apartman ve sitelerde ferahlığı hissedersiniz. Firma binalarınızın dış cephe temizliğinde gereken iş güvenliği tedbirlerini alarak sizlerin ve site sakinlerinizin huzurunu kaçıracak bir olay yaşanmasına kesinlikle müsaade etmez. Firmayı arayarak hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Halı ve Koltuk Yıkama

Bir evin en önemli dekorasyon parçalarını oluşturan halı ve koltukların temizliği mutlaka düzenli olarak profesyonel bir temizlik firması tarafından yapılmalıdır. Çünkü uzun süreli kullanımlar neticesinde halı ve koltuklarda kir ve lekelerin yanında çeşitli maytlar ürer. Bunun önüne geçmek ve evinizde hijyen sağlamak için halı koltuk yıkama işinde lider olan Nurpaktemizlik şirketi ile iletişime geçiniz. Firma yerinde temizlik anlayışı ile ev ya da ofisinize gelerek modern yıkama tekniklerini kullanarak halı ve koltuklarınızı özenle yıkar. Yıkama sırasında kullanılan temizlik malzemeleri bitkisel içerikli olup doğaya ve insan sağlığına zarar vermez. Yıkama sırasında sıcak köpük uygulaması ile önce kirler yüzeye çıkarılır ve akabinde detaylı temizlik yapılır. Yıkama tamamlandıktan sonra halı ve koltuklarınızın kuruması için bir müddet kullanım yasaklanır. Firma temizlik sırasında sağlık bakanlığı onaylı temizlik ürünlerini kullanır.

İnşaat ve Yangın Sonrası Temizlik

Temizliğin en zor olan kısmını inşaat ve yangın sonrası temizliği oluşturur. Çünkü tadilat gören ya da yeni inşaattan alınan evlerin temizlenmesi oldukça zahmetlidir. Evdeki molozlar, fayans parçaları, kapı ve camlardaki bantların sökülmesi, alçı ve kireç kalıntılarının temizlenmesi gibi pek çok ayrıntı inşaat sonrası temizlik sırasında yapılması gereken işlerdir. Firma inşaat sonrası temizlik için girdiği evde iş bölümü yapar. Her personel bir görev üstlenir ve odalar sıra ile temizlenir. Firmadan hizmet almak ve fiyatlar hakkında bilgi almak için firmayı arayınız.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X