Reklam

"Gerekirse idam edileyim"

Bakırköy 8. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Emre Çiçek ile tutuksuz sanık Yunus Kıldır ve müşteki Rabia Kaçmaz katıldı. Tarafların avukatları da duruşmada hazır bulundu.

hande
Bu içerik 812 kez okundu.
Reklam

Bakırköy 8. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Emre Çiçek ile tutuksuz sanık Yunus Kıldır ve müşteki Rabia Kaçmaz katıldı. Tarafların avukatları da duruşmada hazır bulundu.

Duruşmada savunma yapan tutuklu sanık Emre Çiçek, psikolojik rahatsızlığının olduğunu belirterek, "Rabia Kaçmaz ne diyorsa doğrudur. Gerekirse idam edileyim. Cinsel saldırı suçunu kabul etmiyorum. Ben kendisini seviyorum, lanet olsun. Ben onu kıskanıyordum." dedi.

Yunus Kıldır da, iş yerinden arkadaşı Emre Çiçek'in olay günü evine gelerek kendisini aldığını, bir yere gittiklerini söyledi. Yerde kan gördüğünü anlatan Kıldır, kendisini kan tutunca başının döndüğünü savundu.

Sanık Kıldır, bu olaylar sırasında ablasından mesaj geldiğini, iş yerinden uzaklaştığını ve eve gittiğini söyledi.

Müşteki Rabia Kaçmaz da, sanık Emre Çiçek’in erkek arkadaşı olduğunu, olay günü kendisini arayarak, "Sana sürprizim var." diyerek kiralık arabayla ailesinden izin alarak kendisini evden aldığını ve Florya’da yemek yediklerini anlattı.

 

Yemekten dönerken, sanığın ailesinden dolayı kaldığı tekstil atölyesine kendisini götürdüğünü dile getiren Kaçmaz, "Sanık bana 'Sana sürprizim var’ dedi. Kapıyı açtı, içeride insanlar var diye düşündüm, kimse yoktu. Elindeki siyah göz bandını takmamı istedi, ben takmak istemedim. Beni iç kısıma çekiştirmeye başladı. Kapının kolunu bırakmayınca, beni duvara itti, ağzımı burnumu kapatarak, beni soluksuz bıraktı. Yere doğru beni yatırdı, ellerimi, ayaklarımı ve diz kapaklarımı bağladı. Sanık falçatayla çeneme baştan aşağıya doğru vurdu. Sanık bana ‘Seni buraya cezalandırmak için getirdim, buradan çıkamayacaksın’ dedi. Kafamı tekmeledi. Ellerimi o kadar sıkı bağlamıştı ki, ellerimi hissetmiyordum. Baltanın arkasıyla karnıma vurdu ve ‘Seni burada parçalardım ancak zamanım yok’ dedi. Telefonum çalıyordu sürekli, annem arıyordu. Annemle konuşuyordu." şeklinde beyanda bulundu. 

“FALÇATA, BIÇAK VE BALTANIN ARKASIYLA GENÇ KIZA VURMUŞ”

Bavuldan çıkardığı bıçağı böbreklerine sapladığını anlatan müşteki Rabia Kaçmaz, çok acı çektiğini, sanığın "Buradan kurtulmak istiyorsan benimle birlikte olacaksın" diyerek, kendisine cinsel saldırıda bulunmaya çalıştığını öne sürdü.

Diğer sanık Yunus Kıldır’ı sanık Emre Çiçek’in arkadaşı olmasından dolayı tanıdığını, onun da olay yerine geldiğini, kendisine yardım etmediğini, polisi veya ambulansı aramadığını söyleyen müşteki Kaçmaz, Kıldır’ın çuvalı tuttuğunu, Çiçek’in de kendisini çuvala soktuğunu, ardından ikisinin de kendisini arabanın bagajına taşıdığını anlattı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X