Reklam

Bursa Gündemine Bakış

İnternet kullanımının hızlı bir şekilde yaygınlık kazanması ile insanların büyük bir çoğunluğunun haberleri takip etmek için telefonlarını, tabletlerini ve kişisel bilgisayarlarını kullanarak gündemi takip ettikleri görülüyor.

Bursa Gündemine Bakış
Bursa Gündemine Bakış Bazkriz
Bu içerik 70 kez okundu.
Reklam

İnternet kullanımının hızlı bir şekilde yaygınlık kazanması ile insanların büyük bir çoğunluğunun haberleri takip etmek için telefonlarını, tabletlerini ve kişisel bilgisayarlarını kullanarak gündemi takip ettikleri görülüyor. Tam da bu noktada yerel olarak hizmet sağlayan gazetelerinde teknolojik gelişmelere ayak uydurduklarını söylemek mümkün. https://www.bursagundem.com internet erişim sitesi vasıtasıyla Bursa’da yaşayan insanlar yaşadıkları ilde ne olup bittiğini öğrenebiliyor. Hatta Bursa’nın ilçelerinde de yaşanan olayları kullanıcılar diledikleri gibi takip etme fırsatı buluyorlar. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar; siyasetten sanata, sanattan kültüre, kültürden magazine, magazinden spora birçok alanda gündemin nabzını tutmakta. Sitede son dakika gelişmeleri de kısa sürede sitenin takipçilerine ulaştırılıyor.

Geçmiş Dönemde Bursa

Bursa gündem firması internet sitesinde geçmiş döneme ait Bursa fotoğrafları da takipçilerin hizmetine sunuluyor. Eski resimlere bakarak nostalji yapma fırsatı elde eden bireyler sunulan bu hizmetten de oldukça memnun. Site üzerinden kullanıcılar Bursa merkez olmak üzere ilçelerde de yer alan nöbetçi eczanelerin neler olduğunu da takip edebiliyor. Nöbetçi eczane seçenekleri sitenin yöneticileri tarafından günlük olarak güncellenmekte. Ayrıca kullanıcılar hava durumu hakkında da detaylı bilgiye yine site üzerinden ulaşabiliyor.

Sitede Bulunan Köşe Yazıları

Bursa haber sitesinde ziyaretçilerin hizmetine sunulan farklı özelliklerinde bulunduğunu söylemek mümkün. Ziyaretçiler Bursa’da bulunan firmalar, siyasetçiler, Bursalı önemli şahsiyetler hakkında kısa kısa hazırlanan biyografilere de ulaşabilirler. Böylece Bursalıların yaşadıkları şehri daha iyi tanıyacakları düşünülüyor.

https://www.bursagundem.com/

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X