Reklam

Laboratuvar Uygulamaları

Günümüzde birçok firma, anlaşmalı laboratuvarlar veya kendi bünyesinde ki Laboratuvar imkanlarını kullanarak analiz ve test hizmetleri sunuyorlar.

Laboratuvar Uygulamaları
Laboratuvar Uygulamaları Bazkriz
Bu içerik 47 kez okundu.
Reklam

Günümüzde birçok firma, anlaşmalı laboratuvarlar veya kendi bünyesinde ki Laboratuvar imkanlarını kullanarak analiz ve test hizmetleri sunuyorlar. Bu firmalar bünyesindeki uzman mühendisler ve laboratuvar ekibiyle beraber, çeşitli alanlarda, uluslararası düzeyde geçerli analiz ve raporlama hizmeti vermektedir. Bu firmalardan birisi de laboratuvar.net sitesidir. Müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli sonuçlar veren firma her türlü analiz, test ve kalibrasyon işlemi için ilk akla gelen firmalardandır.

Kalite ve Çevre Sertifikaları

Firma, test ve analizlerin doğru ve güvenilir olması için tüm örnek toplama ve kabul süreçleri, test ve analiz süreçleri ile sonuçların raporlanması işlemlerini dökümante etmektedir. TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının gereklilikleri için, ÖSAS Akreditasyon Servisi Avusturya’dan firma akredite olmuştur. Süreçler bu akreditasyona göre devam etmektedir. Laboratuvar hizmetleri, tüm dünyaca kabul görmüş iyi laboratuvar uygulamaları yönetmeliğine göre gerçekleştirilmektedir ve sonuçlar güvence altındadır.

Firma, TS EN ISO 9000 Kalite yönetim sistemleri, TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar, TS EN ISO 15189 Tıbbi laboratuvarlar ve gelişmiş çevre politikalarına sahiptir.

Yapılan Test ve Analizler

Bünyesinde birçok test  ve analiz yapma imkanı sağlayan firma; Çevre analizleri, imisyon ölçümleri, titreşim ölçümleri, toprak ve arıtma suyu ölçümleri, endüstriyel testler, kozmetik analizleri, mikrobiyolojik analizler, fiziksel ve kimyasal analizler, emisyon ölçümleri, çevresel gürültü ve akustik ölçümleri, su ve atık su ölçümleri, yanmazlık testi, deterjan analizleri gibi daha birçok analizi gerçekleştiriyor. Bunlar dışında gıda testleri arasında yer alan, mikrobiyolojik testler, GDO analizleri, biotoksin analizleri ve bakteri analizlerinizi de burada yaptırabilirsiniz. Ayrıca firma cihaz kalibrasyonu da yapıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X