Reklam

5. Sınıf İngilizce Konuları Çalışırken Nereden Destek Alabilirim?

İngilizce 5. sınıf öğrencilerinin en çok zorlandığı derslerden biri olarak düşünülüyor. Öğrencilerin, okul dışında da İngilizceyle temas halinde olması, kendi başlarına çalışmaları ve pratik yapmaları başarıyı artırıyor.

5. Sınıf İngilizce Konuları Çalışırken Nereden Destek Alabilirim?
5. Sınıf İngilizce Konuları Çalışırken Nereden Destek Alabilirim? Admin
Bu içerik 354 kez okundu.
Reklam

 

İngilizce 5. sınıf öğrencilerinin en çok zorlandığı derslerden biri olarak düşünülüyor. Öğrencilerin, okul dışında da İngilizceyle temas halinde olması, kendi başlarına çalışmaları ve pratik yapmaları başarıyı artırıyor. Tonguç Akademi, 5. sınıf İngilizce konuları için öğrencilerin keyifle takip edebileceği eğitim videoları sunuyor. Eğitim içeriklerinde 5. sınıf İngilizce konuları, gerçek hayattan başlıklar altında sunuluyor. “Hello, festivals, games and hobbies,my town, health, movies,fitness, the animal shelter,my daily routine,party time” temaları altında yer alan 5. sınıf İngilizce konuları, dikkat çekici görseller ve animasyonlarla İngilizce çalışırken en büyük destekçiniz oluyor.

 

 

5. sınıf İngilizce konuları için hazırlanan eğitim videolarında her video içeriği için ne kadar süreye ihtiyaç duyacağınız ve hangi kalıpları ve yapıları öğreneceğiniz bilgisi yer alıyor. Böylece zamanınızı verimli bir şekilde yönetebilir ve öğrenmenizi kendi hızınıza göre ayarlayabilirsiniz. 5. sınıf İngilizce konuları, Tonguç Akademi tarafından alanında deneyimli uzman öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Tonguç Akademi, 5. sınıf İngilizce konuları için düzenlediği yazılı provaları ile bilginizi ölçmenize de fırsat veriyor.        

7. Sınıf İngilizce Konuları için Tonguç Akademi’yi Takip Edin

“Appearance and personality, sports, biographies, wild animals, television, celebrations, dreams, public buildings, environment ve planets” temaları altında sunulan 7. sınıf İngilizce konuları öğrenciler için keyifli bir çalışma ortamı oluşturuyor. Tonguç Akademi, 7. sınıf İngilizce konuları için hazırladığı eğitim videoları ile her konuyu özümsemenize olanak tanıyor. 

 

 

MEB müfredatı ile uyumlu 7. sınıf İngilizce konuları, hem okul derslerini hem de İngilizce seviyenizi bir adım öteye taşıyor. 7. sınıf İngilizce konuları için hazırlanan eğitim videolarına başlamadan önce tema altında kaç eğitim videosuunu, hangi yapıların öğretileceğini ve eğitimin ne kadar süreceğini inceleyebilirsiniz.

7. sınıf İngilizce konuları, konuları anlamanızı pekiştirecek görseller ve animasyonlarla daha dikkat çekici hale geliyor. Ayrıca 7. sınıf İngilizce konuları için düzenlenen eğitim videolarını  sonra yazılı provalarıyla kendinizi sınayabilirsiniz. Tonguç Akademi 7. sınıf ingilizce konuları için bu linki ziyaret edebilirsiniz: https://www.tongucakademi.com/dersdetay/ingilizce/34

  

8. Sınıf İngilizce Dersi için En kaliteli İçerikler

Tonguç Akademi, 8. sınıf İngilizce konuları için en kaliteli içerikleri öğrencilerin beğenisine sunuyor. 8. sınıf İngilizce konularını, belirli temalar altında verimli bir şekilde çalışabilir, öğrenme hızınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

 

 

Her eğitim videosunun süresini önceden bilmek, zamanınızı yönetmenize olanak tanıyor.  8. sınıf İngilizce konuları eğitim videolarını dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman dinlemeye başlayabilirsiniz. Yazılı provaları ile çalıştığınız konular hakkındaki soru tiplerini görebilir, okul yazılı sınavlarında karşı karşıya kalabileceğiniz soruların çözümleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tonguç Akademi 8. sınıf ingilizce konularını incelemek adına linki kullanabilirsiniz: https://www.tongucakademi.com/dersdetay/ingilizce/39
 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X