Reklam

Türcert Nasıl Bir Firmadır?

Tamamen yerli bir sermaye ile kurulan ve bağımsız bir kurum olan Türcert, ülkemizin akredite olmuş ulusal ve uluslararası camiada kabul görmüş özel belge veren şirketlerinden birisidir.

Türcert Nasıl Bir Firmadır?
Türcert Nasıl Bir Firmadır? Bazkriz
Bu içerik 38 kez okundu.
Reklam

Tamamen yerli bir sermaye ile kurulan ve bağımsız bir kurum olan Türcert, ülkemizin akredite olmuş ulusal ve uluslararası camiada kabul görmüş özel belge veren şirketlerinden birisidir. Şirketlerin ya da işletmelerin kaliteli koşullarda üretim yapıp yapmadığını denetleyen ve bunları belgelendiren bir şirket olan Türcert, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak adına her müşterisine eşit mesafede yaklaşmakta olup, hiçbiri arasında ayrım gözetmemektedir.

Neden Türcert Firmasını Tercih Etmeliyim?

Bir IAF üyesi olan Türcert firması, ülkemizin tek Amerikan akreditasyonuna sahip firmasıdır. Çalışmalarında daima objektif bir yaklaşım sergileyen bu firmanın şirketler için vermiş olduğu tüm belge ve sertifika hizmetleri global anlamda geçerliliğe sahiptir. Oldukça güçlü bir müşteri portföyüne de sahip olan Türcert firması, İstanbul merkezli olarak hizmet sunuyor. Öte yandan ekipman muayenelerinden endüstriyel testlere, kalite eğitimlerinden spesifik muayenelere kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmeti veren Türcert, belgelendirme ve akreditasyon hizmeti almak için firmalar için mükemmel bir tercihtir.

Muayene ve Periyodik Denetleme Hizmeti

Türcert şirketinin belgelendirme çalışmaları haricinde müşterileri tarafından en çok tercih edilen uygulamalarından biri muayene ve periyodik denetleme hizmetidir. Kaldıraç, vinç, forklift, mobil vinç, istif makinesi gibi kaldırma ve indirme ekipmanları konusunda oldukça kapsamlı muayene ve kontrol testleri uygulayan Türcert, aynı zamanda buhar kazanı, kompresör gibi tesisatlar ve basınçlı ekipmanlar konusunda da işletme ekipmanlarına dair kapsamlı testler uyguluyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X