Reklam

Güneşli Otel

Hizmet sektöründe başarılı olabilmek için personelin müşterilere güler yüz göstermesi önemlidir. İstanbul’da konaklama hizmeti veren Grand İstanbul Airport Hotel tüm müşterilerinin memnuniyetini artırabilmek için güler yüzlü hizmet ilkesini benimsemişler.

Güneşli Otel
Güneşli Otel Bazkriz
Bu içerik 486 kez okundu.
Reklam

Hizmet sektöründe başarılı olabilmek için personelin müşterilere güler yüz göstermesi önemlidir. İstanbul’da konaklama hizmeti veren Grand İstanbul Airport Hotel tüm müşterilerinin memnuniyetini artırabilmek için güler yüzlü hizmet ilkesini benimsemişler. Havalimanı, otogar, ticaret merkezlerini yakınlığı sayesinde tercih edilmektedirler. Güneşli Otel hizmetlerini verdikleri yer ğu için müşterileri havalimanına 25 dakika diğer yerlere ise 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ulaşabiliyorlar.

Ekonomik Konaklama

Özellikle İstanbul havalimanına gelen yolcular bazı durumlarda kısa süreli konaklamaya ihtiyaç duyabilmektedir. İstanbul havalimanı otel hizmeti verdikleri için konaklama ihtiyacı olan kişiler Grand İstanbul Airport Hotele yönlendiriliyor. Gelen tüm yerli ve yabancı misafirlerine en iyi hizmetleri veriyorlar. Odalarında müşterilerinin ihtiyaçları olabilecek, sınırsız internet, televizyon yayını, klima, çay kahve yapma gibi tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sunuyorlar. Konaklama fiyatlarındaki ekonomik tarifeler müşterilerinin konaklama işlemlerini daha ucuza karşılamalarını sağlıyorlar.

İş Gezileri

İstanbul ülkemizin en büyük ticaret merkezi ğu için sürekli etkinlikler düzenlenmekte, insanlar iş gezilerinde bulunmaktadır. Bu gezilerinde genellikle İstanbul fuar otel seçeneklerini değerlendirmektedirler. Her zaman Grand İstanbul Airport Hotel iş gezinde bulunanlar ekonomik ve güvenli konaklama hizmetleri sunuyorlar. Fuar alanı ve ticaret merkezlerine yakınlığı kolay ulaşım imkanları ile İstanbul’daki en iyi konaklama seçeneklerinden birisi oluyorlar. Ayrıca hizmetlerindeki kalite ve güven ile müşteri memnuniyetlerini en üst seviyede tutabiliyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X