Reklam

Acil Çekici Hizmetleri

Araçlar lastik patlaması, yakıt ikmal yetersizliği, akü problemleri ya da araçların elektrik mekanizmasında ki arızalar nedeniyle yolda kalabilirsiniz.

Acil Çekici Hizmetleri
Acil Çekici Hizmetleri Admin
Bu içerik 311 kez okundu.
Reklam

 

Araçlar lastik patlaması, yakıt ikmal yetersizliği, akü problemleri ya da araçların elektrik mekanizmasında ki arızalar iyle yolda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Kadıköy oto çekici firması ile iletişime geçmeniz ve bulunduğunuz koordinatları doğru bir şekilde bildirmeniz halinde firmanın yetkili ve deneyimli personelleri GPS sistemi sayesinde bulunduğunuz konum kolaylıkla bulunur ve acil şekilde çekici araçlar yola çıkar. Bulunduğunuz noktaya gelindiği zaman ivedilikle araçtaki sorun saptanarak çözüme odaklanılır. Tüm prosedürler ve teslim tutanakları usulüne uygun olarak hazırlanır. Daha sonra aracınız güvenli bir şeklide çekilir.

Nasıl Çekici Hizmeti Alınır?

Her hangi le olursa olsun aracınız yolda kaldı ise Kadıköy çekici firmasını arayarak yardım talep edebilirsiniz. Firma 7/24 saat teknik destek ekibi ile yaşanan tüm sorunlara yönelik hizmet verir. Bulunduğunuz konumu ve aracın arızası hakkında firmayı bilgilendirmeniz halinde en yakın noktada uygun çekici araçlar tarafınıza yönlendirilir. Firma şeffaflık politikası ile aracınız hakkında ki tüm bilgilendirmeleri sizlere yapar. Araçlarınızın detaylı fotoğraflarının çekilmesi araç teslim tutanakları gibi tüm evraklar firma personelleri tarafından yapılarak tarafınıza ibraz edilir. Bu aşamada çekici operatörleri aracı çekici araca yerleştirir ve istenen bölgeye götürerek nakletme işlemini lar.

Çekici Fiyatları

Firma çekici fiyatları ve diğer her türlü hizmet için atasehirotocekici.net sitesini ziyaret edebilir ya da firmanın iletişim numaralarını arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X