Reklam

Sarı Lacivertli Kulüpten Kilit Kampanya

Sarı Lacivertli Kulüpten Kilit Kampanya

Sarı Lacivertli Kulüpten Kilit Kampanya
Sarı Lacivertli Kulüpten Kilit Kampanya Admin
Bu içerik 167 kez okundu.
Reklam

 

Ali Koç başkanlığında yeni sezona şampiyon olma parolasıyla giren ancak transfer ettiği futbolculardan istediği verimi alamaması nedeniyle Süper ligde zor günler geçiren sarı lacivertli kulüp, geçtiğimiz günlerde Başkan Ali Koç'un basın toplantısında yaptığı açıklamalarda kulüp için haziran ayına kadar 50 milyon Euro kaynak yaratılması gerektiği basınla paylaşılmıştı. Bu süreç içerisinde mali yönden büyük sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe'yi döviz kurunun da yükseliş göstermesi nedeniyle önümüzdeki günlerde daha da sıkıntılı günler bekliyor. Ali Koç yönetimi bu sancılı süreçten takımı düzlüğe çıkarmak için kilit bir kampanya yapma hazırlığı içerisinde

Projenin Adı: Fener Ol

Sarı lacivertli kulübün içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan kurtulmak ve biran evvel 50 milyon Euro kaynak yaratma amacıyla düzenleme içerisinde olduğu kilit kampanyanın adının ''Fener Ol'' olduğu belirtiliyor. Bu kampanya ile birlikte Avrupa kupalarına katılmak için vize alma amacında olan Fenerbahçe aynı zamanda anlaşma içerisinde olduğu UEFA ile aralarını bozmak istemiyor.

Bu nedenle uzun vadede sarı lacivertli kulüp, 500 milyon lira dolaylarında kaynak yaratmayı hedeflediği bu kampanya üzerinden taraftarlarından takımına sahip çıkmasını isteyecek. Bu haberin alınmasının hemen ardından sarı lacivertli kulübün önde gelen isimleri projenin bir parçası olmak için büyük bir maddi destek verme planı içerisinde olduğu gelen haberler arasında. Sizler de son dakika spor haberlerini öğrenmek istiyorsanız Lidyabet canlı destek isimli siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X