Reklam

Instagram Profilinizi kontrol Altında Tutun

Sosyal medyanın en çok kullanılan platformu olan Instagram’ı kullananlar, takipçilerinin dışında, profillerini inceleyenleri de bilmek istiyorlar.

 Instagram Profilinizi kontrol Altında Tutun
 Instagram Profilinizi kontrol Altında Tutun Bazkriz
Bu içerik 96 kez okundu.
Reklam

Sosyal medyanın en çok kullanılan platformu olan Instagram’ı kullananlar, takipçilerinin dışında, profillerini inceleyenleri de bilmek istiyorlar. Bu nedenle de İnstagram profilime kim baktı sorusu ile internet üzerinde program arayanların sayısı sürekli artmaktadır. Sektörde, İnstagram profilime bakanlar başlığı ile birçok site bulunsa da, çoğu kötü amaçlı siteler olmakta ve sistemlere virüs bulaştırmaktadır. Site bu konuda kullanıcıların isteklerini tam olarak ve güvenilir şekilde karşılıyor. Site sadece Instagram değil aynı zamanda Twitter profilime bakanlar sorularının da çözümünü sağlıyor. Sitenin en son yazılımlarla oluşturduğu bu uygulama, sektörde en çok kullanılan ve % 100 başarılı sonuçlar alan en iyi uygulama olarak kabul ediliyor.

Sitenin Stalkci Uygulaması Nedir?

Stalk kelimesi iz sürmek anlamına geldiğinden, kullanıcıları sosyal platformlardan takip etmeyip, sadece profillerine girip, fotoğrafları izleyenleri, kullanıcılara bildiren bir uygulamadır. Site bu uygulama ile kullanıcılarının profilime kim baktı sorusunu cevaplayarak, kullanıcılarının bu kişilerden haberdar olmasını sağlıyor. Sitenin sunduğu bu uygulamanın kullanımı da çok kolaydır. Instagram veya Twitter hesabı ile uygulamaya girilerek, çok kısa sürede bu gizli takipçiler öğrenilebiliyor.

Stalkci Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Sitenin bu uygulaması birçok ünlü iş adamı ve tanınmış kişiler tarafından yaygın olarak kullanılıyor. Takipçi olmadan kişilerin profillerini izleyenler, işlemlerini silseler de, bu uygulama da yaptıkları tüm işlemler tekrar görülebiliyor. Böylece, sitenin uygulaması sayesinde gizli takipçiler tespit edilebiliyor. Uygulama son 24 saati gösterdiğinden, yakın zamandaki gizli hayranlar da bulunmuş oluyor.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X