Reklam

Yabancı Personel İhtiyacı

Yabancı Personel İhtiyacı

Yabancı Personel İhtiyacı
Yabancı Personel İhtiyacı hande
Bu içerik 203 kez okundu.
Reklam

 

Gelişmekte olan ülkeler arasında ön sıralarda bulunan Ülkemizde istihdama katkı sağlamak ve nitelikli iş gücünü karşılamak üzere yabancı personele ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu ihtiyacı mevzuat ve yasalar çerçevesinde bütün izinleri en doğru şekilde alınarak karşılamak üzere kurulan Arp Danışmanlık profesyonel ve alanında uzman olan personeli ile 81 ilimizde hizmet vermektedir.

Gerekli İzinler

Kamu projeleri de dahil bir çok projede görev alan firma, yabancı personele çalışma izni, ikametgah izni, sigorta işlemleri, vatandaşlık işlemleri gibi konularda bilgi ve tecrübesi ile yardımcı olmakta, işgücü ve zaman kayıplarını en aza indirmektedir. İşlemler sorunsuz ve en doğru şekliyle yapılmaktadır. Ülkemizde yabancı danışmanlık hizmetleri ihtiyacına en iyi şekilde cevap veren Arp Danışmanlık, hizmet çeşitlerini ve hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Diğer Hizmetler

www.arpdanişmanlik.com sitesinden her zaman ulaşabileceğiniz firma, oturma izni alınması, çalışma izni alınması, vatandaşlık işlemlerinin yapılması gibi konuların yanı sıra yazılı ve sözlü çeviri hizmeti de vermektedir. Ayrıca insan kaynakları ve bordrolama ve teknik işlemler danışmanlığı konularında da tecrübeli elemanları ile en doğru hizmeti sunmaktadır. Türkiye'de sınırsız süreli çalışma hakkı kazandıran Turkuaz Kart konusunda da hizmet veren Arp Danışmanlık, yabancıların Türkiye'de şirket kurma prosedürünü de dikkat ve özenle uygulamak konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Güvenilir çözüm ortağı olmak konusunda hızla ilerlemektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X