Reklam

Denetim Hizmetleri

Devlet kurumları, işletmelerin yaptıkları yeni projeleri onaylayabilmek için tarafsız kuruluşlar tarafından denetlenerek çeşitli ıso belgesi düzenletmelerini istiyor.

Denetim Hizmetleri
Denetim Hizmetleri Admin
Bu içerik 102 kez okundu.
Reklam

 

Devlet kurumları, işletmelerin yaptıkları yeni projeleri onaylayabilmek için tarafsız kuruluşlar tarafından denetlenerek çeşitli  ISO belgesi düzenletmelerini istiyor. PCA firması tüm denetim ve belgelendirme hizmetleri kapsamında, bilgi güvenliği yönetim sistemi, enerji yönetim sistemi, kalite yönetim sistemi, ürün kalite belgelendirme sistemleri alanlarında tüm belgelendirme işlemlerini yapıyor. Sahip olduğu teknik kadro sayesinde tüm sektörlerdeki firmalara denetim hizmeti veriyor.

Bilgilerin Güvenliği İçin Denetim

İşletmelerin sahip oldukları en kıymetli varlıkları uzun tecrübeler sonucu edindikleri ve geliştirdikleri bilgilerdir. Bu bilgilerin her türlü güvenliğinin sağlanması işletmeler için sektörde varlıklarını sürdürmek için önemlidir. Firma hizmetlerinden  ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi denetimlerinden faydalanarak gerekli belgeye sahip olabilirsiniz. Firmaların projelerini onaylatabilmesi için öncelikle bilgi güvenliği yönetim sistemi belgesine sahip olmalıdır. Firma sistem yönetim sistemi kapsamında, kalite yönetim sistemi, enerji yönetim sistemi, işçi sağlığı ve iş güvenliği, çevre yönetim sistemi ile birlikte bilgi güvenliği yönetim sistemini deneyimli personelleri sayesinde yaptığı denetimler sonucunda belgelendirmektedir.

Milli Ekonomiye Katkı

Firma sistem ve ürün belgelendirme hizmeti veren kuruluşlar arasında akredite olmuş ve çok sayıda firmada denetimler yaparak belgelendirme yapmış bir kuruluştur. Firmanızın yapacağı tüm işlemlerde ihtiyaç duyduğu enerjiyi verimli kullanabilmesi ve verimli kullandığını belgelendirebilmesi için ISO 50001 belgesine sahip olması gerekiyor. Enerji verimliliği yönetim sistemi sayesinde firmanızın enerji verimliliğini artırabilir ve milli ekonomiye katkı yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X