Reklam

Ucuz Oyunların Adresi

Güvenli ve ucuz oyunları ile oyun severlere hizmet veren www.ankapazar.com sitesi 2016 yılında hizmete girmiştir. Fiyatlarındaki uygunluğun sebebi özel bir şirketle anlaşmış olması ve uygun fiyatlarla oyunlarını ve karakterlerini artık kullanmayan kullanıcılardan satın almasıdır.

Ucuz Oyunların Adresi
Ucuz Oyunların Adresi Admin
Bu içerik 180 kez okundu.
Reklam

 

Güvenli ve ucuz oyunları ile oyun severlere hizmet veren www.ankapazar.com sitesi 2016 yılında hizmete girmiştir. Fiyatlarındaki uygunluğun sebebi özel bir şirketle anlaşmış olması ve uygun fiyatlarla oyunlarını ve karakterlerini artık kullanmayan kullanıcılardan satın almasıdır. Çok fazla sahte oyun ve ürün bulunan piyasada güven önem kazanmaktadır. Bu le güvenle ve sorunsuz bir şekilde oyun severlere hizmet veren ankapazar.com sitesi piyasada hak ettiği yere gelmiştir.

Ödeme Sistemleri

Sitenin ödeme sistemi partnerlik altında devam etmektedir. İninal, mobil ödeme ve diğer kredi kartları kullanılan ödeme yollarıdır. Örneğin popüler oyunlardan gta5, steam random key ve Minecraft satın al ininal ile rahatlıkla alınabilir. Kredi kartları ve mobil ödemelerin fiyatlarının yüksek olmasının sebebi operatörlerin yaptığı kesintidir.

Güvenlik ve Teslimat

Bütün oyunların ve ürünlerin garantili ğu ankapazar.com sitesi uygun fiyatları ile de oyun severlerin isteklerini karşılamada büyük beğeni kazanmaktadır. Ucuz ve güvenli oyun ve ürün sağlamak amacıyla kurulan sitede oyun severler klarını rahatlıkla bulabilmektedir. Güven ve ucuzluk ankapazar.com'dadır. Alınan ürünün teslimatı, teslimat yoğunluğuna göre 1 ile 4 gün arasındaki sürede yapılmaktadır. Ürün satın alındığında ortalama 24 saat içinde sipariş sırasında verilen mail adresine gönderilir. Genellikle sorunsuz ve güvenle oynanan oyunlarda nadiren de olsa sorun çıktığında site kadrosu ile sorunu en kısa sürede çözmek için çalışmaktadır.

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X