Reklam

Taşınma Yardımı Nedir Kimlere Verilir?

Günümüzde birçok kişi evini taşıyarak yeni bir ile veya ilçeye geçiş sağlıyor. Bu geçiş sırasında belirli bir harcama sağlıyor. Nakliye firmasına ödeme yapması gerekiyor.

Taşınma Yardımı Nedir Kimlere Verilir?
Taşınma Yardımı Nedir Kimlere Verilir? Admin
Bu içerik 168 kez okundu.
Reklam

 

Günümüzde birçok kişi evini taşıyarak yeni bir ile veya ilçeye geçiş sağlıyor. Bu geçiş sırasında belirli bir harcama sağlıyor. Nakliye firmasına ödeme yapması gerekiyor. Ayrıca eşyaların paketlenmesi içinde belirli bir tutar harcama yapıyor. Tüm bu harcamaları kişi kendi cebinden karşılaması gerekir. Ancak günümüzde bazı şirketler taşıma yardımı yapabiliyor. Bunun için de ilgili çalıştığınız firmaya başvuru yapabilirsiniz. Firma size taşıma yardımcı olarak belirlediği tutarı verebiliyor. Tabi bu durum her şirket için geçerli olmuyor. Daha çok kurumsal firmaların bu konuda yaptığı çalışmalar bulunuyor. Ayrıca taşınma yardımı kentsel dönüşüm i ile evini terk etmek zorunda kalanlara yapılan bir yardım türüdür. Bundan işyerleri de yararlanabiliyor.

Taşınma Yardımına Nasıl Başvuru Yapılır

Bulunduğunuz ev kentsel dönüşüme gireceğiniz zaman ilgili kurum size taşınma yardımı yapar. Bu taşınma yardımından yararlanabilmeniz için bazı gerekli evrakları ayarlamanız istenir. Bu evraklar sonucunda 900 TL ile 1500 TL arasında taşınma yardımı ücreti alabilirsiniz. Bu yardımdan yararlanabilmeniz için evinizin kesinlikle kentsel dönüşüm projesi içerisinde yer alması gerekir. Eğer bu tarz bir sonuç yok ise yardım alamazsınız. Bir defa olarak ödenen bu tutardan yararlanmak isterseniz binanızın risk raporunun da belgeleriniz arasında yer alması gerekir. Bu tutar ile nakliye firmalarından hizmet alarak sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taşınma Yardımı Sonrası Nakliye Firması Seçimi

Taşınma yardımı aldıktan sonra nakliye firmaları ile anlaşabilirsiniz. İyi bir nakliye firması seçmeniz eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasına olanak sağlayacaktır. Bu konuda en iyi hizmeti de https://www.gaziosmanpasaevdenevenakliyat.web.tr firmasından alabilirsiniz. Firma sektör içerisinde başarılı çalışmaları ile tanınmakla beraber güler yüzlü personeli ile size en iyi hizmeti sunar. Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat konusunda ekonomik fiyat politikası ile de ön planda yer almaktadır. Kentsel dönüşüm sonrası ister geçici adresinize isterseniz de kalıcı adresinize geçiş sağlamak isterseniz firmanın hizmet içeriğinden yararlanmanız yeterli olacaktır. Gaziosmanpaşa nakliyat sigortalı taşıma sözleşmesi ile de tüm hizmet içeriğini yasal olarak müşterilerine sunar. Sizde güven içerisinde taşınmak isterseniz firmayı tercih edebilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X