Reklam

Hazır Web Sitesi Hizmetleriyle Tanışın

1990'lı yıllar ile 2010 yılı arası Türkiye'de internetin geçiş dönemi olarak adlandırılıyor. Bu geçiş döneminde işletmelerinin internet sitelerini erkenden kuranlar arama motorları üzerinde büyük bir farkındalık yarattılar.

 Hazır Web Sitesi Hizmetleriyle Tanışın
 Hazır Web Sitesi Hizmetleriyle Tanışın Admin
Bu içerik 151 kez okundu.
Reklam

 1990'lı yıllar ile 2010 yılı arası Türkiye'de internetin geçiş dönemi olarak adlandırılıyor. Bu geçiş döneminde işletmelerinin internet sitelerini erkenden kuranlar arama motorları üzerinde büyük bir farkındalık yarattılar. Eski zamanlarda yapılan internet sitelerinin Google başta olmak üzere diğer arama motorlarının gözünde de otorite kazandı. Hal böyle olunca işletmesinin internet sitesini bir an önce hazırlatmak, eksiklerini gidermek için web tasarım firmaları ortaya çıktı. Ancak özel yazılımlar ve özel tasarımlar, çok uzun süreçlerde teslim edildiği ve eksikleri bir türlü bitmediği için hazır web sitesi hizmetleri bu işler için biçilmiş kaftan oluyor.

Nedir bu hazır siteler?

Hemen hemen her sektöre özel hazırlanan bu internet siteleri, PratikWEB profesyonelliğiyle kavuştuktan sonra kullanıma sunuluyor. Alanında lider olan bu firma, çok uygun fiyatlara sektörünüze özel olarak hazırlanmış web siteleri çok uygun fiyatlara sitenize kuruyor. Yıllık 79TL +KDV gibi neredeyse bedava sayılabilecek rakamlardan itibaren hizmet vermeye başlayan firmanın sağladığı bazı hazır site çeşitlerini birlikte inceleyelim.

Hazır web sitesi çeşitleri

Teknik servis sitesi

Otomobiller için servis hizmetinden tutun, beyaz eşya sektörüne kadar uzanan geniş kapsamlı bir script hizmetidir.

Avukat web sitesi

Avukatlara özel hazırlanan bu hazır web sitesi paketi, büronun daha ulaşılabilir bir hale gelmesini sağlıyor.

Nakliyatçı sitesi

Taşımacılık sektörü için il il ya da bölgesel olarak kullanabileceğiniz özel websitesi hizmetidir. Siz de bu tarz ya da daha farklı hazır site paketleri ile ilgileniyor, uygun fiyatlara kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız mutlaka PratikWEB ile tanışmalısınız. https://www.pratikweb.site

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X