Reklam

Organik Et ve Süt Ürünleri

Sağlıklı yaşamanın temelinde tüketilen gıdaların kaliteli oluşunun rolü büyüktür. Özellikle

Organik Et ve Süt Ürünleri
Organik Et ve Süt Ürünleri dogu
Bu içerik 108 kez okundu.
Reklam

Sağlıklı yaşamanın temelinde tüketilen gıdaların kaliteli oluşunun rolü büyüktür. Özellikle çocuklar için protein ihtiyacının tam olarak sağlanması için et ve süt ürünlerinin tüketilmesi gerekir. Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde kurulmuş olan Borayaz Çiftliği, üretimini yapmış olduğu koyun yoğurdu gibi ürünlerini

borayazetsut.com adresinde tüm Türkiye'ye tanıtıyor. Hijyenik ve kalite standartlarına uygun üretim hizmetleri sağlıksal gıda tüketmek isteyen herkese hizmet veriyor. Çinko, magnezyum ve kalsiyum açısından son derece zengin olan koyun sütü Borayaz çiftçiliğinde sürekli taze olarak satışa sunuluyor. Kemik sağlığı ve iskelet yapısı için yoğun vitamin barındıran koyun eti ve hayvansal birçok organik ürün site üzerinden incelenebiliyor.

Doğal Et ve Süt Ürünleri

Kaliteli besin kaynağı olan kuzu eti ve İvesi koyunundan elde edilen yoğurt, süt ve tereyağı gibi ürünleri Borayaz Çiftliğinden satın alabilirsiniz. Çiftlik tüm sipariş işlemleri için 24 saat hizmet veriyor. Sağlıklı yaşamak ve doğal ürün tüketmek için Borayaz Çiftliğiyle iletişim kurabilir ve her zaman taze ve steril olan ürünlerden satın alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X