Reklam

Mehmet Salih Usta Geliyor

Pendiklilerin en çok merak ettiği belediye başkan adaylarından birisi olan Mehmet Salih Usta yenilikçi ve özgün fikirleri ile 31 Mart seçimlerine damga vurmaya geliyor.

Mehmet Salih Usta Geliyor
Mehmet Salih Usta Geliyor Bazkriz
Bu içerik 191 kez okundu.
Reklam

Pendiklilerin en çok merak ettiği belediye başkan adaylarından birisi olan Mehmet Salih Usta yenilikçi ve özgün fikirleri ile 31 Mart seçimlerine damga vurmaya geliyor. Pendik seçim anketlerine göre Mehmet Salih Usta, Pendik’te yenilikçi bir hareket başlatmaya geliyor. Kendisi ile ilgili tüm haber ve de anekdotlara mehmetsalihusta.com.tr adresinden sahip olmanızın yolu açıldı. Güncel tüm haberleri bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Mart ayında, Pendik’e adeta bir güneş gibi parlayacak olan Mehmet Salih Usta, CHP’nin en başarılı belediye başkan adaylarının başında geliyor. Seçmenin nabzını ölçen tüm anketler ve röportajlar için hemen yukarıda adı geçen siteyi ziyaret ederek, seçimlerden önce belediye başkanınız hakkındaki tüm yorumları okuyabilirsiniz.

Seçmen Salih Usta Diyor

Sabırsızlıkla belediye seçimlerini bekleyen Pendik halkı için, belediye seçimlerinde boy gösteren tüm adaylar bir yana Mehmet Salih Usta bir yana. Pendik belediyesi için tüm b enliğini ortaya koymaya gelen Usta, esnaf ve halkın önerilerini de büyük bir hoş görü ile kucaklıyor. CHP’li Pendik adayın, yukarıda bahsedilen adreste, seçmenlere sunduğu farklı bir paylaşım platformu da mevcut. Sayfada yer alan paylaşım platformunda, seçmenler; adınız ve soyadınız ile giriş yaparak bütün dilek, öneri ve başkan adayından beklentilerini paylaşabilecek.

Salih Usta Oyları Aldı

Pendik belediye başkan adayı Usta, yediden yetmişe tüm Pendiklilerin kalbinde yer etmek için çabalıyor. Esnaf ile iç içe bir seçim kampanyası geliştiren Usta ile ilgili tüm paylaşımları bu siteden takip edebilirsiniz.

http://www.mehmetsalihusta.com.tr/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X