Reklam

Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi

Mersin ilinde bina yönetim şirketleri arasında lider konumda bulunan imeryonetim.com sitesi, yılların tecrübesi ve titizliği ile profesyonel hizmetlerine devam etmektedir

Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi
Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi Admin
Bu içerik 235 kez okundu.
Reklam

 

Mersin ilinde bina yönetim şirketleri arasında lider konumda bulunan imeryonetim.com sitesi, yılların tecrübesi ve titizliği ile profesyonel hizmetlerine devam etmektedir. Site bu bölgede verdiği hizmetlerde elde ettiği üst seviyede müşteri memnuniyetinden dolayı, apartman site yönetimi başlıklı internet sorgulamalarında da ilk sırada yer almaktadır. Site, hizmet verdiği profesyonel apartman yönetimi konusunda, site ve apartman sakinlerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermektedir. Site, özellikle kullandığı e-yönetici sistemi ile tüm sakinlerin ulaşabileceği, şeffaf ve güncel bir yönetim hizmeti sağlamaktadır. Özellikle mesai saatleri içinde oluşabilecek sorunlara da en kısa sürede çözüm sağlamaktadır.

Sitenin Sunduğu Hizmetler

Site, apartman ve site sakinleri için şu hizmetleri profesyonel olarak sağlamaktadır:

1. Yönetici ve denetçi görevlendirmesi

2. Muhasebe hizmetleri

3. Gerekli olan konularda hukuksal danışmanlık

4. Site ve apartmanlar için iş kanununa uygun görevli tayini ve çalıştırılması

5. Demirbaşların düzenli bakım ve onarımları

6. Birçok hizmetin (çevre düzenlemesi gibi) tek elden ve daha ucuza temin edilmesi

7. Aidatların düzenli toplanması ve ödenmeyen aidatlar için uyarıların ve yasal işlemlerin yapılması

Sitenin Sağladığı Avantajlar

Site vermiş ğu hizmetler ile kırtasiye masraflarından tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca, apartman sakinlerini ekstra birçok işlerden kurtarmakta (görevlilerin yasal işlemleri, defter tutulması ve onayı gibi) ve yapılan tüm işlemlerin yasal ve profesyonel olarak yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle aidat, harcamalar ve ortak alanlar gibi konularda sıklıkla karşılaşılan anlaşmazlıklara da çözüm getirmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X