Reklam

ANKARA KEÇİÖREN NAKLİYAT

Taşımacılık sektörünün belki de en zor anlarından biri de, projenin gerçekleştirileceği alanın dar ve küçük olmasıdır. Özellikle de eşyaların yüksek katlı binalara çıkartılması sırasında farklı sorunlarla karşılaşılmaktadır. Buna ek olarak da araçların cadde ve sokaklara rahat bir şekilde girememesi, insan gücüne olan ihtiyacı da arttırmaktadır.

ANKARA KEÇİÖREN NAKLİYAT
ANKARA KEÇİÖREN NAKLİYAT Admin
Bu içerik 141 kez okundu.
Reklam

 

 

Bu gibi durumlar için tasarlanan asansörlü araç sistemleri, yaşanması muhtemel olan birçok problemi ortadan kaldırmaktadır. Keçiören evden eve nakliyat firması tır ve kamyonlarında söz konusu özellik bulunmakta ve taşıma sırasında kullanılmaktadır. Ayrıca asansör sistemleri sayesinde binanın içeri ve merdivenleri kullanılmadan tüm ürünler pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Keçiören nakliyat ekipleri, aracın arkasında yer alan sepet sayesinde onlarca ürünü tek bir seferde yeni yaşam alanına transfer edebilmektedir.

Ofis ve ev eşyaları, hassas yapılara sahiptir. Yanlış yapılan işlemler sonucunda söz konusu eşyalar zarar gördüğü gibi, orantısız insan gücüne maruz kalması durumunda da deformasyona uğramaktadır. Hem bu tür sorunların yaşanmaması, hem de ürünlerin daha hızlı bir şekilde transfer edilebilmesi için asansör sistemleri kullanılmaktadır. Ankara Keçiören nakliyat firması, kırılma ihtimali yüksek olan ürün türlerini bile profesyonel bir şekilde taşımakta ve asansörler ile yüksek katlara çıkartılmaktadır. Ayrıca mekanizmanın uzantısı bir hayli yüksektir. 15 veya 20. Kata kadar kolay bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Araçlar, düzenli olarak bakım ve kontrollerinden geçirilmektedir. Özellikle de uygulama sırasında asansörün takılı kalması veya farklı bir sorun yaratması söz konusu değildir. Buna ek olarak da taşımacılık işlemlerinin güvenliğini maksimum bir seviyeye çıkarmaktadır.

 

İletişim : 0535 342 15 92 - 0(312) 380 65 90 – 0(312) 356 75 34

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X