Reklam

Raf Sistemlerinde Kalitenin Adresi

1989 yılından itibaren, market ve depoların raf ihtiyaçlarını karşılayan Rafex.com.tr sitesi, hizmetlerindeki kaliteyi arttırarak sürdürmektedir.

Raf Sistemlerinde Kalitenin Adresi
Raf Sistemlerinde Kalitenin Adresi Bazkriz
Bu içerik 161 kez okundu.
Reklam

 

1989 yılından itibaren, market ve depoların raf ihtiyaçlarını karşılayan Rafex.com.tr sitesi, hizmetlerindeki kaliteyi arttırarak sürdürmektedir. Firma raf sistemleri ile ilgili olarak, tasarım, üretim ve profesyonel montaj hizmetleri vermektedir. Firma, en modern market ve depo raf sistemleri ile stantların da üretiminde sektörde tek ve lider konuma yükselmiştir. Firma üretim aşamasında kullandığı son teknoloji roll form hatları, robot kaynak ve toz boya hatları ile her türlü rafın üretimini yapabilmektedir. Kurulduğu günden itibaren, kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren firma, uyguladığı düşük fiyat politikası ile de rakipsizliğini sürdürmektedir. Firma üretimini yaptığı ürünlerle, müşterilerinin rekabet gücünü de yükseltmektedir.

Depo Raf Sistemleri

Firma, müşterilerinin istekleri ile sahip kları mekanların özellikleri doğrultusunda, raf sistemleri tasarımı yaparak, daha fazla mal stoklama ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu sistemleri kullanan firmalar stoklarını arttırırken aynı zamanda istedikleri düzen içinde yerleşim imkanı da bulmaktadır. Firmanın depo raf sistemleri şunlardır:

  1. Paletli raf sistemleri
  2. Kutulu raf sistemleri
  3. Yarı otomatik ve otomatik raf sistemleri
  4. Özel raf sistemleri

Market Raf Sistemleri

Firma üretim ve montajını yaptığı market raf sistemleri ile market müşterilerinin ürünlere, daha kolay ulaşmasını sağlarken aynı zamanda görselliği de ön plana çıkarmaktadır. firmanın marketler için üretimini yaptığı 14 civarında raf çeşitliliği ile her ebattaki marketin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır. Firmanın market raf sistemleri ile ekipmanları şunlardır:

  1. Market ve süpermarket raf sistemleri
  2. Meyve, sebze ve unlu mamuller için raf sistemleri
  3. Stant ve aksesuarlar

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X