Reklam

Su Tesisatında Güvenin Adresi

Adana ilinde su tesisatçısı olarak yıllardır güvenli ve uygun fiyata hizmet veren firma, hizmetlerini daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaştırmak için, adanasihhitesisatci.com sitesi üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir.

Su Tesisatında Güvenin Adresi
Su Tesisatında Güvenin Adresi Bazkriz
Bu içerik 148 kez okundu.
Reklam

Adana ilinde su tesisatçısı olarak yıllardır güvenli ve uygun fiyata hizmet veren firma, hizmetlerini daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaştırmak için, adanasihhitesisatci.com sitesi üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir. Konusunda yılların deneyimine sahip profesyonel ustaları ve modern teknolojik cihazları ile hizmetlerini geliştirerek devam eden firma, sektörde lider durumdadır.

Personelinin kılık kıyafetinden, hitap tarzına kadar yetiştiren firma, müşteri memnuniyeti konusunda tavizsiz olarak, yılın her günü 24 saat hizmet vermektedir. Firmanın sitesindeki iletişim numarası ile ulaşılarak arıza bildirildiği andan itibaren, hizmetlerinin başladığını kabul eden firma, en kısa sürede arıza adresine ulaşmaktadır. Faaliyet sonunda test edip müşterilerinin onayını almadan işin bittiğini kabul etmeyen firma, hak ettiğinin üzerinde ücret talep etmediğinden dolayı da çok talep görmektedir.

Firmanın Hizmetleri

Firmanın vermiş ğu hizmetlerin bazıları şunlardır:

1. Daire içindeki su tesisatlarındaki kaçakların tespit ve tamir edilmesi ile tesisatların döşenmesi

2. Kırıp dökmeden tuvalet tıkanıklığı açma

3. Güneş enerjisi, kalorifer tesisatı ile petek tamir ve montajları

4. Çevreye zarar vermeyen kimyasallar ile lavabo tıkanıklığı açma

5. Çamaşır ve bulaşık makinesi montajları

6. Elektronik cihazlarla tıkanıklık tespiti ve her çeşit gider açma

7. Tuvalet ve banyolarda yapılacak tesisat ile ilgili her türlü tamir, dönüştürme ve yeni tesisat çekilmesi

8. Hidrofor kurulması

Diğer Hususlar

Firma icra ettiği arıza tespit işlemlerinde, kesinlikle kırmadan ve ortama zarar vermeden, elektronik cihazlarla işlem yapmaktadır. Firma tamir ve değişim olarak kullandığı tüm malzemelerde orijinal ve en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Firma yaptığı tüm işlemleri, garanti vererek yapmaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X