Reklam

Bu anlar çevredekiler tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

Olay, öğle saatlerinde İznik Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Diş muayenesi için hastaneye gelen Sıdıka Yalçın, poliklinik katında sıra beklerken bir anda kapı arkasında bulunan fırçayı eline alarak hastane koridorunu süpürmeye başladı. Bu anlar vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Bu anlar çevredekiler tarafından cep telefonu ile görüntülendi.
Bu anlar çevredekiler tarafından cep telefonu ile görüntülendi. hande
Bu içerik 210 kez okundu.
Reklam

Olay, öğle saatlerinde İznik Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Diş muayenesi için hastaneye  gelen Sıdıka Yalçın, poliklinik katında sıra beklerken bir anda kapı arkasında bulunan fırçayı eline alarak hastane koridorunu süpürmeye başladı. Bu anlar vatandaşlar tarafından görüntülendi.


Videoyu kaydeden kadın, Yalçın´a “Sen buraya temizliğe mi geldin? Buraya temizliğe değil muayene olmaya geldin. Temizlik için hastane personeli var, bu işi onların yapması lazım, bu iş size düşmez” derken, Sıdıka Yalçın ise, “Benim içimden geliyor. Ben evde de temizlik yapıyorum buranın da temizliğini yaparım bir şey olmaz” diye yanıt veriyor. Diş polikliniğinde görevli bir kadın ise Yalçın’a müdahale ederek süpürgeyi elinden aldı. Hastane Başhekimi Opr. Dr. Dilek Baş,  “Bizim hastanemiz tertemiz, çiçek gibi. 18 temizlik personelimiz var” .

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X